Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyusunk baja?...

Mi lehet a kutyusunk baja? Néha csak úgy maga alá pisil. Olyan, mint ha észre sem venné. Felfázhatott? Ha igen, mit adjunk neki? Az orra nem meleg, csak egy kicsit folyik neki.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy szobatiszta a kutyus, akkor lehet,hogy valami betegsége van.A legtisztább lenne dokihoz vinni.Még ma.Előtte nézd meg valahogy, hogy nem véres-e amit pisil.
2010. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobatiszta kutya ha maga alá csinál akkor nagy baj van. Irány a doki.
2010. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyus, mert hogyha felnőtt kutyáról van szó ami ráadásul szobatiszta is az jót sajnos nem jelent...

Kölyöknek viszont még belefér, nekem a pár hónapos baba vizslám rendszeresen bepisilt miközben aludt. :-) Azóta persze eltelt majdhogynem 3év, szép nagy kutyus lett belőle! :-)

2010. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5 éves.A szobatisztaságra nevelés nem volt egy könnyű menet.Telefonon beszéltem állatorvossal,ő azt mondta,hogy antibiotikumot kellene neki adni.Vmi kevésbé drasztikusat szeretnék,mint ez...Az az érdekes,hogy tegnap raktam fel a kérdést és ma már semmi baja...
2010. máj. 9. 10:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Az létezik,hogy lelki eredetű a pisi ügy?Mostanában elég idegesek vagyunk.Ezt megérezheti?Ha igen,mit csináljak vele?Azon túl,hogy ne mutassam ki a lelkiállapotom?
2010. máj. 9. 10:50
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Olyan nincs, hogy lelki okokból maga alá pisil. Valami baj van vele, vidd orvoshoz.
2010. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kiderült,azt mondta vitamin hiány és kényelem...
2010. júl. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!