Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvigasztalnál? Elpusztult a...

Megvigasztalnál? Elpusztult a kiskutyusom.

Figyelt kérdés
:(:(:(
2010. szept. 4. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnálom, mi történt vele?
2010. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Az enyém két hete halt meg, tudom, hogy most nagyon rossz. Milyen kutyus volt, miért pusztult el? Tényleg sajnálom. Írjál róla. Sírd ki magad.
2010. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az a lényeg, hogy ne akardd őt elfelejteni.

ha eszedbe jut, csakis a szép jusson eszedbe.

végülis, arra kell gondolni, hogy az ő ideje lejárt. és hogy most biztos hálás, hogy veled tölthette az időket az életében. nagyon sajnálom:( őszinte részvétem.

ha vennétek kutyust, nem segítene a dolgon?

vagy csak rosszabb lenne?


amúgy mikor pusztult el? hány évesen? miben? és milyen fajta volt?

2010. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kutyusod és tudom hogy rossz hallani de most ne siránkozz :) Menj el egy menhelyre és hozz el egy kölyökkutyát vagy egy akár milyet. Minél hamarabb elhozol egyet annál kevesebb ideig fogsz siránkozni. Hajrá és sok szerencsét! :)
2010. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

1 éves nőstény tacskó volt, és az orvos sem tudta igaztából hogy mi volt a baja, a tünetei kullancsra utaltak, de nem is találtunk benne, és egyik napról a másikra lett rossszul, hányt meg nem ivott nem evett, csak feküdt szegényke...Tegnap aztán benn tartották a rendelőbe, de este 9 óra körül feladta:(:(kapott infúziót, meg mindenféle oltást, de hiába:(

2010. szept. 4. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk ugyanezek voltak a tünetei a kutyinknak, ő is tacsi 13 éves, méhgyulladása volt. ivartalanították, s most itt alszik mellettem az ágyban... vérvételen derült ki mi volt a gáz.. nagyon sajnálom ami a kutyáddal lett=(
2010. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2010. szept. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!