Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4000ftért kutyakaja? (bővebben...

4000ftért kutyakaja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
kölyök boxernek havi adagban, a chappit meg efféle ganékat ne mondjatok olyat úgyse adok neki.
2010. jan. 30. 11:09
1 2 3
 21/29 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Kedves 18:41-es!

Áruld már el,hogy mivel mondtam ellent magamnak?

Szerinted egy boxi kölyöknek kijön havi 4000ből a kajája? Kötve hiszem!

Egyébként 220kilónyi kutyát etetek,nekem nem kell megmagyarázni,hogy mi mennyibe kerül.

Ha nem tűnt volna fel épp azt ecseteltem,hogya francia bulldog(!!!!) kölyök 7-8 kiló tápot eszik meg havonta,ami még Happy Doggal eteve se jön ki 4000ből. És a boxer nem francia bulldog! Kb. 3szor akkora a felnőtt kori tömege mint a bullynak.Ebben mi az ellentmondás?

2010. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
egy szóval nem mondtam, hogy hillst vegyen...! azt próbáltam felvázolni, hogy kb. mennyit fog enni egy boxer:)
2010. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Abban mondtál ellent magadnak, hogy lehülyézed a happy dogra tett ajánlatomat, aztán meg te is azt ajánlod.

Na mindegy. Tudod mit? Nem vitatkozom veled. Sőt, elhiszem, amit mondasz, mert nekem nem boxerem van, neked meg igen. :)

2010. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Asszem félreértettél! Nem a táppal van a bajom,hanam azzal,hogy 10 kiló HD nem elég egy kölyök boxernek még egy hónapra sem,nem hogy 2,5 hónapra.

Egyébként nincsen és soha nem is volt boxerem. Német juhászaim voltak most pedig német dogjaim vannak(ők az óriások nem a boxerek):)

2010. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Hát akkor félreértettek.

Csak azért furcsa, mert az én borderem napi háromszor kapott négy nagy marékkal és úgy kitartott ilyen sokáig. :O

De akkor sorry. :)

2010. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Jaj istenem!Most mit veszekedtek?Most nem akarok megsérteni senkit de gondoljatok már bele , hogy arról vitatkoztok melyik "műkaja" a legjobb a kutyának.Könyörgöm!Most ha megveszem a mit tudom én milyen márkájút akkor az jobb lesz neki mert ki tudja milyen moslékból van előállítva?Nekem mondhatjátok , hogy ebből meg abból van de ha ezt el is hiszed akkor elég buta vagy már bocsánat.Elhiszem , hogy az acanában és az ilyen árú tápokban jobb szebb több jó dolog van de attól még ott van a rossz is nem?Ne mondd már , hogy az is csak minőségi alapanyagokból áll!Tudom én vagyok a hibás rosszul kérdeztem.Tulajdonképpen először el is hittem , hogy ezek olyan jók de már más a véleményem.Szerintetek nagyanyáink megvették az acanát??Dehogy! És mégis 20évet éltek azok a kutyák!Bocsánat de felidegesített , hogy annyira elkényeztetitek a kutyáitokat! Annak a szerencsétlennek szeretet kell!
2010. jan. 31. 18:44
 27/29 A kérdező kommentje:
Még egyszer elnézést de mindenki rám ripakodik , hogy viccelsz?Nem vicceltem képzeljétek el!Ja és az acana tápokról annyit , hogy én se eszek ilyen drága kaját!
2010. jan. 31. 18:46
 28/29 A kérdező kommentje:
Ez most olyan mint ha arról vitatkoznátok , hogy a sprite a jobb vagy a coca cola.
2010. jan. 31. 18:47
 29/29 Akiteki ***** válasza:

A szeretethez hozzátartozik, hogy normálisan tartod. Azt írtad, hogy nem akarod ganéval etetni. Ilyen kutyakaját nem ismerek. De: egy felnőtt boxer napi adagja egy prémium minőségű tápból kb. 30 dkg. Ha sikerül jó áron beszerezni, lehet kapni már 12 ezerért 20 kilósat. Számoljunk: ez két hónapra elég, tehát havi 6000 Ft. Ha esetleg mellé kap husit, akkor kevesebb, azt meg sok helyen be lehet szerezni olcsón. Én pl. vettem hentestől nagy tételben májat 100 ft/kg áron. Lefagyasztottam és kis adagokban megfőztem.

És nem kényeztetted el a kutyát, hogy vagyonokat költöttél rá.

2010. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!