Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német Juhászról vélemény?...

Német Juhászról vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon elterjedt meg minden, de engem nagyon érdekel ez a fajta... ://
2014. nov. 15. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
A mi Német juhász kutyánk anno' bele volt szerelmesedve a Téglába. Görgette mindkét lábával és közben ugatta a téglát. Órákon át görgette az udvarban össze-vissza, felkapta a szájába, hozta, vitte, görgette, ugatta. Imádta a téglát.
2014. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ő az alfa és az ómega:) Gyönyörű, masszív, erőteljes, okos, pillanatok alatt tanul, jól nevelhető:) Imádom:)
2014. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt találsz róluk egy jó kis jellemzést:


[link]


Személy szerint a régi típusú, normál hátú nj-ket szeretem, de nem valószínű, hogy tartanék.

2014. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sippara ***** válasza:

Vannak nagyon jó kutyák, de soha nem tartanék.


OFF: szerencsétlen téglás nj :(

2014. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajaja, nagyon szerettük őt... ='-(
2014. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is baromira tetszenek, mindig megcsodálom, de nekem sincs rá affinitásom, hogy tartsak. Ebből a vonalból akkor már inkább a malinois.
2014. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, energikus kutyák, nagyon jó velük játszani, de én sem tartanék. Nem vagyok annyira következetes, hogy kezelni tudjam a fajtát.
2014. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a KUTYA.

De nem a show vonal, nem a célzottan sportra, tenyésztettek.

Csak az arany középút:))

Idáig mindig megtaláltam a megfelelő egyedet.

2014. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon intelligens fajta, hihetetlenül gyorsan felfogja a dolgokat. Az enyémnek vannak különböző furcsa szokásai, de teljesen jól megvagyunk együtt.

A sajátom nagyon alkalmazkodó, ha pl elmarad egy séta és csak a kertben tudunk tanulgatni, meg labdázni, akkor sem rombol. A szomszéd kutyákkal jó a kapcsolata és sétánál sem megy neki senkinek.

Viszont a csípőproblémájáról nagyon szívesen lemondanék, látszik, hogy valami nem oké, pedig még csak 3 éves.

A gazdájához nagyon kötődik, az enyém lesi minden mozdulatomat, egyszer amikor séta közben összeestem akkor is ő volt ott nekem.

2014. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!