Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle vagy westie?

Beagle vagy westie?

Figyelt kérdés
és miért pont az?
2010. jan. 23. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

egyik se . mert a beagle-el nagyon sokat kell foglalkozni stb.

de ha választani kéne akkorr a westie

2010. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Beagle.Mert szép és okos.Sokat kell vele foglalkozni,de megéri.Beagle kutyám van.
2010. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
38%
Én is a beagle-re szavazok! ;)
2010. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az attól függ... bennti kutyának a westie
2010. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is beaglem van, a világ legjobb kutyája :)

Okos, intelligens, ragaszkodó-de nem a végletekig:P pl. ha kajáról van szó el is felejti, hogy kiért hisztizik ha elmegyek otthonról.

Akkor válassz beaglet, ha erős kezű, határozott gazdija leszel. Ha képes vagy órákig sétálni vele, ha tolerálod, hogy esetlegesen fél órán keresztül ordítoznod kell neki, hogy visszajöjjön a bozótból.

A beaglenek a póráz nélküli futkosás való! Az enyém is szabadon sétál, játszik más kutyákkal, ezt meg kell nekik tanítani.


Egy vmit ne felejts! Csakis normális helyről vegyél kutyát, leginkább tenyésztőtől, vagy fajtamentőktől, mert a szaporítók nem törődnek a kutyák egészségével, küllemével, és borzasztó, hogy milyen ronda beaglek vannak. Sajnos egyre gyakoribb a beagle pain, epilepszia, szivbetegség az ilyen rossz helyről származó kutyáknál.

Amúgy én jobban ajánlom, hogy a fajtamentőktől hozzál kutyát, mert az 1-2-3 éves kutyák jobban kezelhetők, már meg vannak tanítva az alapdolgokra; úgymond olcsóbbak is.

Ez a kutyus is a fajtamentésnél van: [link]

2010. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

Még meg beszélem majd szüleimmel is.

2010. jan. 23. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
A beagle hihetetlen jófej, gyerek-macsaka kompatíbilis, és gyönyörű.
2010. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a Beagle ezerszer jobb társad lesz;)
2011. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Beagle!
2011. ápr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nory0722 ***** válasza:
Beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle,beagle!!!!! :)) Én szívem szerint beagle farmon élnék,ha lenne elég pénzem és energiám rájuk:) Most is van egy,néha kiborító,de az esetek 99 %ában imádnivaló:))
2011. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!