Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó a magyar vizsla?

Jó a magyar vizsla?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 15:28
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
0%
Szertném elkezdeni tanítani a 3 hónapos kan vizslámat. Ám nem igazán tudom hogy tanitsam meg rá ha jön valaki akkor ugassa meg ne a farkát csóválja. Igaz hogy mégcsak 1 hónapja van nálam, de elkell mondjam ez a kutya többet ér bár minél. A legszebb napjaimat nyujtja. Minden reggel ébreszt a sosk-sok puszijával. Imádni való. VALAKI SEGÍTENE????
2010. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Utolsónak, a vizslát nem lehet leszoktatni a kedvességéről és a barátságosságról, Ő ILYEN!!!Alap tulajdonsága, hogy szereti az embert.Ha idősebb lesz fog ugatni(de csak azt!!)...Főleg hogy még kölyök, nehogymár azt várd tőle, hogy rávesse magát aki idegen és bejön a kapun belülre...
2010. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Utolsónak! Köszönöm a választ .Nem várom el tőle mivel tudom még kölyök, csak szerettem volna tuddni hogy a gazdiját mennyire védi meg. Imádom és nem bántanám és nem adnám oda senkinek. Egy tisztelet tudo kutyus.
2010. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

VICCELSZ?? Kérlek szépen ŐK A VILÁG LEGJOBB KUTYÁI!!!

Imádom nekem már 10 éve van sose bántam meg hogy ezt a fajtát válsztottam! Okos,szikár,nemes,gyönyörű,bohém,energikus,kiváló vadász,gyengéd társ.Megvigasztal mikor szomorú vagyok,jóban,rosszban számíthatok rá. Idősebb korban is mozgékony sose fárad el! :D

Attól függ mire szeretnéd,mennyire passzol az egyéniségedhez.

Ez a lényeg,mert mindenkihez más kutya illik hál'isten nem vagyunk egyformák. És igen egyetlen dolog amit nem tud annyira az a házőrzés,de nem is erre tenyésztették ki, arra ott van más eb. Ha kell, azért nem hagyja az illetéktelen betolakodók bejöjjenek a házba tud védeni valamennyire!

2011. febr. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nekem 5 éves kan vizslám van és soha sem bántam hogy megvettük. nincs törzskönyve, mert úgy született hogy két vadász "összedobta amijük van", de hihetetlen pofa. első kutyának tuti ideális
2011. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 vikkkaaa ***** válasza:
nagyon jó a magyar vizsla!
2011. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 vikkkaaa ***** válasza:
tökéletes kutya mert nem vedlik annyira mint egy berni pásztor!!
2011. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!