Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó a magyar vizsla?

Jó a magyar vizsla?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 15:28
1 2 3
 11/27 RastaMama ***** válasza:
86%
nekem lassan 9 hónapos a vizslám, és a lehető legtutibb fajta-szerintem. nagyon nagy a mozgásigénye, rettentően okos-de a rosszalkodáshoz is. nagyon könnyen lehet tanítani, így a rosszaságokról le lehet szoktatni. viszont ha nem tudod rendesen lemozgatni napjában többször, akkor a felesleges energiáját rosszra is fordíthatja. sokat kell vele foglalkozni, ahogy említették erdőbe vinni pl. rettentő hálás, értelmes, érzelmes, mókás blöki-ha jó kezekben van.
2010. jan. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%

LEGJOBB! Nekem is van egy 10hónapos kan. IMÁDOM. Tényleg nagyon bolondos annyit lehet neki röhögni ahogy pl a focival el tud labdázni hihetetlen :D Nagyon okos fajta. Gyorsan tanul. És igaz hogyha nincs lefárasztva unalmába tud dolgokat művelni (kert ásás, és hihetetlen kupit tud csinálni) de nem lehet rá haragudni egyszerűen rád néz a barna szemeivel és elvagy olvadva :) Viszont a rossz szokásairól is pikk pakk le lehet szoktatni.És szintén melyik kutya nem rosszalkodik?! (a hot-dog max)

Nem cserélném másikra az biztos!

Rajongni fogsz érte ha őt választod!

2010. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Elfelejtettem hogy Nagyon szép. És mi rendszeresen járunk erdőbe sétálni nem létfontosság neki a vadászat. De a nagy séták IGEN! hogy kiszimatolhassa magát és rohanhasson a mezőn vagy a fák között :D
2010. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Jó. Nekünk is van. Tényleg jó túratárs.
2010. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Nekünk 2 magyar vizslánk van.Imádom őket:)Mindig futkároznak,bohóckodnak,játszanak.Szeretek velük sétálni,vadászni,vagy csak pihizni:)
2010. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk 8 éve van. Nagyon okos, és kedves kutya :D Az erdei sétákat tényleg kedveli!
2010. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

Sziasztok!


2 HETE KAPTAM EGY KAN MAGYAR VIZSLÁT. MÉG CSAK 2 HÓNAPOS. A KÉRDÉSEM AZ, HOGY MIKORTÓL LEHET ELKEZDENI TANÍTANI? ÉS MIÉRT NEM JELEZ HA VALAKI JÖN? SZERETNÉM HA JELZENE, VAGYIS HOGY UGATNA, DE EZT MÉG NEM IGAZÁN CSINÁLJA.LEHET NEKEM TÚL NAGY AZ ELVÁRÁSOM VELE? MI A LEGJOBB ÉTEL AMIT ADJAK NEKI.SZÁRAZ TÁPOT KAP MERT A KONZERVESTŐL NAGYON MEGY A HASA. HOGY LEHET MEGTANÍTANI, HOGY JELEZZEN?

2010. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
01-24 18:29-nek. Teljesen igazad van :). Nekünk 3 éves kan Vizslánk van és ő is olyan nagy bociszemekkel tud nézni, hogy tőlem nem kapott, de nem is fog. Ha apa mérges rá és felemeli a hangját vagy a kezét akkor egyből szalad hozzám és vagy a kezem alá bújuk vagy a lábam közé :D tudja, hogy ott biztonságban van :D
2010. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó előttinek. Még nagyon kicsi, nem fog jelezni csak ha kicsit benő a feje lágya.

Am tanítani minél előbb kezd el. Persze először csak játékosan nem tud még annyit figyelni.


Sok szép évet nektek.


-Egy vizsi gazdi-

2010. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm a választ az utlsónak.Sokat segítettél. És imádni való egy állat.
2010. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!