Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy kapjak egy mopszot. Ez-e kell a kifogásokkal:kicsi a lakás, ki fog lemenni a kutyával, hullik a szőre stb. Ötletek?

Figyelt kérdés
Igaz hogy 2 szobás lakás de egyedül vagyok gyerek meg a 2 szülő,nem nagyon vagyok lusta gyerek se lustálkodó,mi meg koszolunk akkor nem lenne értelme takarítani, és kis termetű kutyát.Barátaiméknak már 14 kutyájuk volt pedik az is 2 szobás lakás,ők 3-an vannak testvérek és nagy kutyájuk van.
2010. jan. 20. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Majd ha saját házad lesz, ott azt csinálsz amit akarsz. Had engedtessék meg a szüleidnek hogy ők dönthessék el hogy mi lakjon a lakásban. Amúgy hol lakna? A folyosón? A konyhában hullatja majd a szőrét meg a koszt? Undorító dolog, nem egy pár négyzetméteres lakásba kell állatot zárni.
2010. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Én is szerettem volna sokáig kutyát, 7 évesen kaptam az elsőt és tényleg sok gond volt vele igaz az egy keverék volt...elszökött, hoztunk helyette egy Vizslát, ezzel még több gond sokat eszik, nagy a mozgásigénye, fogékony a betegségekre. Most akarok egy Francia Bulldogot de már nem is mondom a szüleimnek úgyis nemet mondanának mint amikor Dobermant szerettem volna...szerintem törődj bele, hogy nem engedik, vagy egy kicsit nyaggasd őket. Tudom milyen érzés amikor nem kaphatsz meg egy kutyát, majd ha nagyobb leszel akkor biztos kaphatsz! Kitartás!;)
2010. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szép cicaállat:)
2010. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jól megtermett vemhes kandúr. :-))))) Tecc.
2010. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
15.39-es. Az oké, hogy a szülei döntsenek és tartsa tiszteletben,de mivel olyan fajtát szeretne(mopsz, amit igazság szerint kint nem lenne szabad tartani)ami lakásba való társasági kutya. butaság amit írtál,hogy kis hely meg minden. Undorító(?),hát nem tudom,megfelelő takarítás mellett szerintem teljesen mindegy hogy ott van-e vagy sem...Annyi koszt,amennyit ő csinál egy átlagos napon én is beviszek a lakásba...Láttam én már kutya nélküli lakásokat undorítóbban, mint a miénk kutyával...
2010. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!