Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A kokkerem le van...

Segítség! A kokkerem le van fogyva, nem eszik, szomorú és csak iszik meg iszik! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
egy 8 éves Angliai Kokkerspánielről van szó. Kint van az udvaron a mamánál. Kicsit túlsúlyos, mert a mama mindent bele töm. Nem tudom, hogy még mit kellene írnom :( Segítség
2010. jan. 19. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
VIDD SÜRGŐSEN AZ ORVOSHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ma már nem tudom elvinni, csak holnap :(
2010. jan. 19. 19:27
 3/15 anonim ***** válasza:
most le van fogyva, vagy túlsúlyos? lehet csak elrontotta a gyomrát. angol cocker spániel amúgy:)
2010. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát amúgy nagyon nagy darab, és magához képest most le van fogyva.
2010. jan. 19. 19:33
 5/15 anonim ***** válasza:

AZONNAL FORDULJ ÁLLATORVOSHOZ!


Lehet, hogy súlyos vesebetegség

cukorbetegség

vagy gennyes méhgyulladás áll fenn.


Ezt a szöveget az ÉN ÉS A KUTYÁM c.

könyvből másoltam ki.

2010. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! holnap reggel viszem is. aztán leírom, hogy mi volt :(
2010. jan. 19. 19:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2010. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi volt a baja ?? ?? ??
2010. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Remélem, helyrejön a kutyád. Azt ugye tudod, hogy a töméssel az életvitelét nehezíted meg, illetve rövidíted az élettartamát? Ez is az állatkínzás egyik formája, mert messze van az optimális gondozástól, az mindegy hogy negatív vagy pozitív irányba. Nem mentség hogy a mama csinálja. Én grammra kimérem a kutyakaját, ha nem vagyok otthon is kikészítem, és csak azt adhatják oda a cockeremnek. Tudják, hogy a kezüket törném le nasiztatásért.
2010. jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szóval. ezt a kérdést kedd este írtam fel. másik nap szerdán elvittük állat orvoshoz 38,8 °C volt a láza és nehezen vert a szíve, ekkor még nem volt folyása de már a doktor úr arra gyanakodott, hogy a méhével van valami. adott neki 8 injekciót. Ma (szerdán) meg a kutyám fel sem tudok állni a 4 lábára, maga alá piszkított. El lett véve orvoshoz 35,4°C volt a hőmérséklete és alig vert a szíve, és már folyása is volt. Mondta, hogy azonnal vigyük őt ultrahangra meg, röngenre. Ekkor már csak 34°C volt, vért nem tudtak tőle venni mert nem volt olyan erős a szívverése. Az ultrahang nem mutatott ki semmit a méhében és a röngenen a szíve van meg duzzadva. Nem tudták 100%ra megmondani, hogy mi a baja de most itt van a lakásban a radiátor mellet és meleg vizes palackokkal kell melegíteni és még mindig csak iszik, és egy idő után ki is hányja de az már vért is tartalmaz :( ha túléli a következő napokat akkor meg kell operálni.
2010. jan. 21. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!