Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyugtassatok meg, annyira...

Nyugtassatok meg, annyira szomorú vagyok, mi lesz a kutyámmal?

Figyelt kérdés
2 éves,vasárnap hányt meg szédelgett meg nem volt jól,elvittük állatkórházba,vettek vért kapott szurit,a vérből kiderült hogy magas a fehérvérsejtszáma .. hazajöttünk jobban lett,nem szédelgett nem hányt meg semmi.mondták hogy a közelebbi orvoshoz akihez eddig jártunk kedden vagy szerdán hozzuk hogy megkapja újbol azt az oltást,meg hogy kivizsgálják hogy javult-e stb..hétfő és kedd alatt változó volt a hangulata,játékos volt ,de volt hogy aludt,ma meg hányt egyszer de utána nem vettem észre hogy szomorú lenne,elvittük orvoshoz,mondták hogy anyirokcsomói (eddig összes megvolt dagadva) most már "csak" első kettő van ,megkapta az oltást,lassan ver a szíve ahhoz képest hogy 140 kéne lenni a pulzusának kb.. neki 95 körül.. és azt mondták hogy ezek a tünetek lehetnek leukémia is..viszont mondta ez az orvos hogy ahova vittük állatkorházba vasárnap,ott már többször is észrevették hogy rosszul mért a gépük,és ugyanigy volt egy kutya hogy magas számot mutattak nála közbe megcsinálták mégegyszer máshol a vérvételt és kiderült hogy az állatkórháznak rossz a gépe..és msot is mondta az állatorvosunk hogy valószínű csak a gépük rossz még mindig,mert ott az orvos nem kerekített nagy dolgot annak hogy ilyen magas a fehérvérsejtszáma..viszont ha hány,szédeleg ismét,vigyük és vesznek tőle ők vért...nos én azóta annyira aggódom,csak sírok és sírok,2 éves a yorkim,és annyira szeretem,ő a mindenem de tényleg,és nem tudok nélküle élni,csak sírni tudnék folyamatosan,és aggódom nehogy hányjon vagy valami...nagyon magam alatt vagyok,ugye nem lesz gond?:(((( 14L
2011. júl. 20. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg,reméljük nem lesz baj...sajnos ez a gond ezekkel a divatkutyákkal,hogy túl vannak tenyésztve és mindenféle probléma előjön náluk...reméljük a tekutyádnál tényleg csak rossz volt a gép...nézessétek meg az orvosnál is
2011. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én nem divatból akartam,én nem aggatok rá ruhákat,nem táskába cipelem..annyiira szeretem:((
2011. júl. 20. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
nem téged bántalak ezzel értsd meg...hanem h a yorki beagle,csivava ők mind divatkutyák és nem azért mert fel vannak öltöztetve hanem mert népszerűek és sokan ilyeneket akarnak,és túl is vannak tenyésztev,szaporítják őket,ezért betegesek.de remélem a te kutyusod meggyógyul
2011. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi én is nagyon remélem:(
2011. júl. 20. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy a fehérvérsejtszáma attól is lehet nagyobb, hogy elkapott egy fertőzést, és ilyenkor normális, hogy a fehérvérsejtek száma nagyobb, mert le akarják győzni a kórokozókat. A nyirokcsomók is akkor szoktak bedagadni. De ha kapott oltást, és javult az állapota akkor semmi gáz, nem kell felfújni a dolgot.

ha pedig újra rosszul lesz, és vesznek tőle vért, akkor ki fog derülni, hogy most tényleg mi a gond. relax van, még semmi sincs veszve.


viszont az igaz, hogy a yorkie túl van tenyésztve és ebből adódóan beteges kutyafaj. sajnos ez van.

2011. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez megnyugtató.
2011. júl. 20. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!