Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fogadta a párotok/partn...

Hogyan fogadta a párotok/partneretek, hogy a kutyák az életetek/hobbitok?

Figyelt kérdés

Itt most valójában azokra az emberekre gondolok, akik már kutyások voltak mikor összejöttek a párjukkal. Egyszóval, mennyire volt hatással a kapcsolatra, negatívan és pozitívan is. De persze arra is kíváncsi vagyok, hogy akik már együtt voltak és utána jött a kutyázás, mennyire változtatta meg a kapcsolatot.

Még ah kérhetném kort tudnátok mondani? Csak érdekelni, hány évesen ki, hogy reagál :)


2010. jan. 17. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Féltékeny volt mindigis, az előtte lévő pedig nem fogta fel a dolgot xD Vele nem is tartott sokáig a dolog.
2010. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 18L
2010. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az vicces, hogy féltékeny a kutyára :D
2010. jan. 17. 19:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sose volt kutyája. Mellettem tanulta meg, mit is jelent ez. Ma már a legjobb barátok, a kutyám ugyanúgy elfogadja őt is gazdinak, persze csak kettes számúnak. :-)


A kapcsolatunkon nem változtatott semmit a kutyó. Én együtt jártam a kutyával, velem együtt őt is fel kellett vállalnia. Meg is tette, és ugyanolyan felelősséget vállal érte, mintha ő választotta volna ki és hozta volna el a menhelyről annak idején.


33/L, egy éve házas

2010. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Pedig volt rá oka, mert nem volt alap, hogy ő fontosabb a kutyáknál.. Most hülyének nézni, de én nem hobbikutyás vagyok, hanem ízig-vérig, ez az életem. Mi a kutyákkal egy vagyunk, olyan nincs hogy külön-külön. Ja és meg kellett szoknia a szabályokat, hogy a kutyáimmal nem nagyon szabad törődnie, nincs cukizás, főleg nem parancsolgatni vagy kaját adni nekik. Első voltam xD
2010. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm az eddigi válaszokat:D
2010. jan. 17. 20:00
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző barátom nem fogadta el. Ő kijelentette már az elején, h ő sosem akart kutyát - ő csak hozzám járt, úm. "csatolt fájl". Amikor összeköltöztünk, akkor is szívességnek élte meg ha le kellett vinnie a kutyát sétálni vagy vigyáznia kellett rá. Nagyjából leszarta h (amikor késtem vagy bent kellett maradnom) h a kutya esetleg 10 órát van otthon, hiába ért haza jóval előbb mint én, csak akkor vitte le ha erre megkértem. Sose mondta, de féltékeny volt szerintem rá. Nem emiatt szakítottunk, de a szakításnál ez is előjött...


A mostani párom viszont nemcsak hogy elfogadja de imádja és a család részének tekinti a kutyámat. És most h kiskutyát veszek - ami még jóval azelőtt lett betervezve és lefoglalva h őt megismertem volna -, nagyon várja és az ő (fel)nevelésében szeretne aktívan részt venni.


Ég és föld a két ember. Én azt vallom, hha nem tudja nem tudja elfogadni vkinek a párja a kutyázást, h a kutya családtag, az nem az én párom.


Egy híres idézet:

"Aki szeret engem, szereti a kutyámat is"

2010. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah az első barátom 27-28 volt a kapcsolatunk alatt. A mostani 27.
2010. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi együtt döntöttünk, hogy kutyánk lesz, igaz, az én ötletem volt. Persze, hogy megváltoztatta az életünket, pl. a vasárnap reggeli közös lustálkodásnak annyi, mert valakinek fel kell kelni kutyát sétáltatni ;)

Szóval felelősség és lemondás, de mivel mindketten akartuk, és szeretjük őket, nincs baj.

Azt, hogy a párom miatt lemondjak a kutyámról, vagy rosszabb helyzetbe hozzam, mint ahogy velem élt, azt elképzelni sem tudnám...

30/N

2010. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom imádja a kutyámat.A kutya 12 éves párommal 4 éve élünk boldogan..:) Ő is családtag nálunk.
2010. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!