Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Na szval az a helyzet h műtötték a kutyámat és gallért kapott h a kötést ne szedje le de a gallérba nem tud csinálni semmit szegénykém csak támolyog le is szedtük most de holnap ha nem leszünk itthon akk rá kell tenni de úgy nem tud inni se :Oarra gondoltam h szájkosár az jó lenne , nem?abban tud inni stb...

kényelmesebb lenne neki

ui:mondjuk próbálom úgy intézni h ne kelljen itthon maradnia egyedül


2010. jan. 17. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De a kötés beleakadhat a szájkosárba(attól függ milyen), és az orrával is oda tud érni:S
2010. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szájkosár nem jó, mert ha inni tud (ergo kifér a nyelve a kosáron) akkor nyalogatni fogja a sebet.

Mondjuk én sem tettem a kutyámra a gallért az ivartalanítása után, de ő nem is próbálta bántani a sebét. Ha mellettevagytok, akkor nem kell rá (csak tényleg figyeljetek rá oda)

2010. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyámon is volt már gallér mert a lábfejébe belement a toklász. Kicsit nekiment ennek-annak, de a legtöbb időt fekve töltötte. Mi itattuk, odatartottuk neki a tálat. A kaját is így oldottuk meg. Mi itthon voltunk vele akkor, így könnyebben viselte a gallér viseletét. Ha megtudod oldani, hogy valaki legyen vele az jobb lenne neked is meg a kutyusnak is! Jobbulást kívánok!
2010. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!