Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Amerikai...

Mennyibe kerül egy Amerikai Stafforshire Terrier kutya, a Hörcsögfalvi kennelből?

Figyelt kérdés
Leginkább ez érdekelne, de ha a többi kenne áraiban otthon vagytok, azt is írjátok meg légyszi!!
2010. jan. 14. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
a szaporítókat én se pártolom, de azért az, hogy nem mondják meg az árat nevetséges. nem mindegy, hogy 100ezer vagy 300ezer. hadd tudjam már meg, hogy mégis milyen árban van a kutya. a kocsidat se úgy veszed, hogy a vásárlásig nem tudod az árát.
2010. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez tény:)még azt is írták, hogy nem illik....nem tudom miért...nekem persze kan kéne, és nem szaporításra, hanem cslaádi kutyának:)ha itt lesz az ideje, majd megkérdezem,:Dde tudod nem akarom, hogy komolytalannak higgyen..:)köszii
2010. jan. 19. 12:34
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia.Én 1 hónapja vettem innen egy kutyát(kan)120 ezerért.Gyönyörű kutya,fajtiszta,TK.-s.Nyugodtan vegyél innen.Apa,anya a helyen megtekinthető mindent elmondanak..
2010. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szióó!!!nagyon köszönöm a válaszod:)még kicsit később veszek, csak ugy érdeklődtem, hogy smint:D:)elég jó ár azt gondolom, mert ott gyönyörű kutyusok vannak:)köszi még1x:)
2010. jan. 20. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!