Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Amerikai...

Mennyibe kerül egy Amerikai Stafforshire Terrier kutya, a Hörcsögfalvi kennelből?

Figyelt kérdés
Leginkább ez érdekelne, de ha a többi kenne áraiban otthon vagytok, azt is írjátok meg légyszi!!
2010. jan. 14. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

80 ezertől kezdődik és 150 ezernél végződik, ha normális kutyát veszel.

Mi ajándékba kaptuk a kis amstaffunkat, ő is fajtatiszta,,,


chhhhh

ezvaaaan.

2010. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
KÖsziii...Ő is hörcsögfalvi?:D
2010. jan. 14. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem 2 Amstaffom van , az egyik 60 , a másik 120 ba került, egyiket sem a Hörcsögfalvi kennelből vettem , nem volt "nekem való " kutyus éppen :(

Pedig onnan szerettem volna !

Az egyiket Ghostface Fighters , a másikat a Goodheart Fighter kennelből vettem :)

Gyönyörű kutyák , pont amilyet szerettem volna :)

2010. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,nem lenne egyszerűbb felhívni a tenyésztőt,és megkérdezni?

Egy almon belül is lehet árkülönbség.Ne sajnáld a pénzt,vedd fel a telefont.

2010. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Csak nem biztos, hogy megmondja.
2010. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért ne mondaná meg egy vevőjelöltnek?
2010. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem szokás. Sok tenyésztő - nagyon helyesen - úgy gondolja, hogy a kutya 10-15 évre szól, ezért nem a pénz kéne, hogy az első szempont legyen, mikor megveszed. Sokan ezért nem is mondanak árakat, vagy irreálisan magas összeget mondanak. Ezzel a szporítókat is elriasztják. Ha viszont meglátogatod őket párszor előtte, érdeklődsz a tartásukról stb. akkor szívesen mondanak árat, mikor megkérdezed. Csak ne az ár legyen az első, amit megkérdezel, mert szinte biztos, hogy nem mondják meg.
2010. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

100.000. Ft minimum!

A szuka kutya drágább legalább 30.000. Ft-tal!

2010. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon segítőkészek, nekem anno megmondták az árat. Akkor 80 ezer forint körül volt náluk egy kiskutya. Ez kb. 2-3 éve volt.
2010. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!Tulajdon képpen, nekem most van egy kutyám,(mali)és később szeretnék, majd ha "nagy lesze" ilyen kutyát.Az az álmom.És ezért kérdeztem, hogymajd hogy számoljak vele.Megkérdezi azért nem kérdezem, meg, mert nem akarom , hogy azt higyje hogy csak a pénz fontos.Nekem inkább a kutya kinézete, és legfőképpen a belső tulajdonsága a fontos,hogy ne legyen ideggyenge, stb:)
2010. jan. 18. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!