Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie verseny célra....

Border Collie verseny célra. Melyik kennelt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eljött az idő, hogy hamarosan egy Border Collie büszke tulajdonosa legyek, de nem tudom honnan vegyek kutyát. 200.000 ft-ig, max 250.000, verseny célra kitenyésztett BC kennelt keresek. Mivel volt egy Kínai kopasz kutyám, aki sajnos nem volt a legmegfelelőbb sport kutya, ezért inkább BC-t keresek. Véleményeket, tapasztalatokat kérek! :)

Legszívesebben különleges színű bordert keresek, nem fekete fehéret.



2014. aug. 16. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Kb ugyanezek vonatkoznak rád is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5978214-melyi..


Meg én előbb a helyedben szorgosan látogatnám a szemináriumokat és egyéb tanulási lehetőségeket mielőtt ilyen kutyát vennék, mivel ordít h nincs tapasztalatod és csak azért akarsz ilyen kutyát mert hallottad h ezek jobbak sportban mint a "mezei show bc"

2014. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak egy Borderrel akarsz dicsekedni, akkor ne vegyél. Nagyon sokat kell velük foglalkozni, különben bediliznek.

De én akkor ezeket ajánlanám:(bár nem biztos, hogy 200.000 ezerért adják)

Border Sunshine Kennel

Beauty of Matra Kennel

Blessed Borders Kennel

2014. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van tapasztalatom, nem is kevés, kedves 1. :)

Tudom mennyi mozgás igényre van szüksége, amit bőven kitudok elégíteni. ;) Kérlek, kezdők ne írjanak. :) (illetve magasiskolás kutya suliba vinném) :*


2, köszönöm. :)

2014. aug. 16. 13:32
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem csak dicsekedni akarok, nem tudom honnan vetted. Tudod ez csak egy kifejezés drága 2. :)

" Eljött az idő, hogy hamarosan egy Border Collie büszke tulajdonosa legyek. "


Sajnálom, hogy nem hogy a kutyákhoz, de még a saját anyanyelvedhez sem értesz! O:)

2014. aug. 16. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha értesz hozzá, nyilván sok versenyre jársz, ahol látod, ismered a kiemelkedő kutyákat. Nyilván tudod a Tk-i nevüket, ha nem, megkérdezed a gazdáját. Én mikor még csak 1 éve versenyeztem, már vágtam minden jó kutyáról honnan való. Ha ennyire értesz hozzá, csodálom, hogy itt kell megkérdezned.
2014. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Na de hogy a kérdésedre válaszoljak, talán a manapság legigeretesebb magyar kennelek a lucky summer és a brynspire. De innen nem valószínű, hogy kapsz kutyát és hogy meg tudod fizetni. Ha beéred ennél kevésbé csúcs de szintén jó kutyával, akkor Blessed Borders, Perfect Sense, esetleg poseidon. De miért nem kerdezgetsz meg profi IMCAra kijutott sportolókat ahelyett, hogy itt kérdezel ahol boldog boldogtalan laikusok is nyomathatják a hülyeségeiket?
2014. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak kicsit félreértettem a 'büszke tulajdonosa' részt. De ha tényleg annyira akarod, akkor nem állunk utadba. A te kutyád lesz
2014. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Csak annyira vagyok kezdő h 5 EOn és 3 VBn voltam, ezen kívül számtalan szemináriumon és külföldi versenyen és per pillanat 2 borderem - hagyjuk h ki a kezdő. Ellenben kínai kopasz kutyás versenyzőre az elmúlt évekből nem emlékszem...de biztos nem jártam elég nyitott szemmel, igaz, mostanság nagyon sok a kezdő így nehéz nyomonkövetni.


De igen, Lucky Summer és Brynspire a csúcs, ahonnan én is vennék ma Magyarországról.

A többi ígéretes, vannak kikerült jó kutyák is a Blessed Bordersből és a Perfect Senseből. Poseidon úgyszint tud jó lenni.

2014. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, 500.000-ig költök. :)
2014. aug. 16. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez pénz kérdés lenne.
2014. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!