Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél kiló hús sok egy 3 hónapos...

Fél kiló hús sok egy 3 hónapos kölyökkutyának?

Figyelt kérdés
Kaukázusi juhászról van szó,viszonylag aktív kutya és ahogy kiszámoltam a napi adagját ennyi kéne neki.Emellé kap rizst meg zöldséget és reggel nagyon kevés tápot. 3-4 adagba adnám oda.
2014. aug. 13. 11:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Most a 10 %-át veszem,12 kg a kutya,meg nem tudom pontosan felnőtt korára mekkora lesz,60 kg biztos.

Nyersen szerintem majd csak jövőhéten adom.

2014. aug. 13. 21:29
 12/14 A kérdező kommentje:

Mert úgy is lehet,hogy például felnőtt korára lesz 60 kg és akkor ennek a súlynak számolok a 2 százalékával végig,vagy most 12 kg és 10%-al számolok?

És ha most a 10-el számolok akkor azt hány hónapig?

2014. aug. 13. 21:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Pásztorkutyákra nem érvényes ez a 2-3%. Jóval kevesebbet esznek, mint egy hasonló méretű bernáthegyi vagy masztiff. Míg azok felnőtt korukban bekajálnak 2-3kg-ot, a pásztorkutyáknak kb. 1kg az adagjuk.


Pásztorkutyát szikáran kell tartani, mindig kitapintható bordával.

2014. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem kutyák közt is, csakúgy mint emberek közt is van lassú és gyors emésztéssel rendelkezõ, és ez egyénenként változó.. van 2 németjuhászom, azonos méretûek, azonos koruak, egyforma mennyiséget mozognak minden nap. az egyik eszik naponta 1.5 kg-kaját, a másik kevesebb mint 1kg-al beéri, ha többet kap, akkor a végét átengedi a tesójának..

és nem, nem õ az alárendelt.

2014. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!