Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy házban élek a kiskutyám...

Ha egy házban élek a kiskutyámmal és az ágyunkban szundít, akkor átveszem a szagát?

Figyelt kérdés
Úgy értem minden reggel este zuhizok, de attól érezhető rajtam? Mint pl a lovasoknál.
2010. jan. 13. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Én lefekszek a földre a kutyám előtt úgy játszunk, az ágyamban alszik, stb. Ezek szerint már rég azt hihetné hogy ő a főnök, de szerencsére jele sincs ennek :) Én bízok benne! Ő a legtündéribb kis bamba baby :) Ha a táljába turkálok kajálás közben az se érdekli :)
2010. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de a kiskutyám nem büdös és nem is mocskos. nem azért kérdeztem. A lovasoktól elnézést kérek. Én úgy hallottam, hogy hiába zuhanyoznak mivel minden nap a ló mellett vannak, van egy jellegzetes szagúk. Én nem állítottam.

A kérdést azért tettem fel, mert egy agyatlan liba megkérdezte, hogy nem félsz, hogy büdös maradsz tőle, az nem illik egy nőhöz.



Másik dolog:

Imádom a párom is. És nem fetrengek a kutyaszőrbe, már bocs. Van kiságya az ágyunk mellett, néha felugrik az ágy sarkára, nem rendszeres, csak néha -néha. Nagyon jól tudja, hogy mit szabad és mit nem. Soha nem csinál bajt, semmihez nem nyúl hozzá és nem is rágcsál. Vannak kis játékai, azokat gyilkolja, de tudja, hogy az az övé.

Ha egyedül is marad, ül a kanapén, csucsul, vagy a kis játékaival játszik, szaladgál fel le az emeletre.

Nagyon okos. Pici növésű. Ha valamire szüksége van, jelzi kedvesen, de nem erőszakos.

2010. jan. 13. 22:26
 13/15 A kérdező kommentje:

Mármint a kutyusra írtam, hogy imádjuk.

A falkavezérség butaság. Nálunk mindent megkap, nincs erre szüksége. Sokszor úgy viselkedik mint egy kismeber.

2010. jan. 13. 22:32
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

A falkavezérség nem butaság, hanem a kutya természetéből adódó szükséglet. Nem azért van mert nem kap meg valamit vagy mert nem jól tartják, hanem azért mert Ő EGY KUTYA. Ez nem sértés, ő egy kutya, egy aranyos kutya, aki nem viselkedik úgy mint egy ember mert kutya és nem is jó neki ha emberként kezelik. Kár hogy ezt pár ember nem érti meg! Ideje lenne utánanézni a kérdezőnek hogy milyen állatot tart és hogy azt hogy nevelni meg kezelni!

Amúgy az egyik barátnőm lovas, jut eszembe, versenyzik, és NINCS lószaga.

2010. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem kell utánna néztem, mert tisztában vagyok azzal, hogyan kell egy kutyát nevelni. Nem az első kutyám és nem vagyok gyerek. :)
2010. jan. 14. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!