Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy házban élek a kiskutyám...

Ha egy házban élek a kiskutyámmal és az ágyunkban szundít, akkor átveszem a szagát?

Figyelt kérdés
Úgy értem minden reggel este zuhizok, de attól érezhető rajtam? Mint pl a lovasoknál.
2010. jan. 13. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha tiszta a kutyus, akkor nem. :)

bár, ha fiú kutyáról van szó, akkor lehet, hogy lesz szaga, miután ivaréretté válik. vagy csak a fiúmacskáknak van szaga?

2010. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Évek óta a kutyummal alszok és soha senki nem mondta h kutyaszagom lenne! :D szóval nyugi :)
2010. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
ha egy kutya tiszta, nincs szaga normális esetben... ha meg büdös és koszos, akkor gratulálok hozzá, hogy beengeded az ágyba:S
2010. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz kutyaszagod, ha rendben van az eb. A lovas dolgot meg kikérem magamnak minden lovas nevében! Istállómunka után lehet az embernek ugyan istállószaga, de képzeld, szoktunk zuhanyozni. A szakácsnak is kajaszaga van meló után, de átöltözik, lefürdik és tiszta.
2010. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Maximum te nem érzed magadon, de hogy mások érzik, csak nem szólnak, az is biztos.

Egyébként meg a kutya nem plüssállat, hogy az ágyban aludjon, meg fürdesd. A nagy állatbarátoknak fel kellene már ébredniük, és rájönni, hogy ez egy kutyának nem jó.

2010. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

ez a kutyának nem jó....úristen!

persze hogy jó neki,szeret a gazdája közelébe lenni!jobb mint kint a fagyban,sárban esőben!

ha nincs baja a kutyidnak neked sem lesz semmi!

2010. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

a bőröd nem veszi át, maximum a ruhád.

Az ágyban alvós kutyákat általában senki nem kényszeríti erre. Ők maguk szoktak felmászni.

2010. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a kutyának nem jó, mert ő rangsorban él ahol nem lehet ilyen dolgokat csinálni. Te viszont megengeded neki, így a kis agya összekever mindent, és nem fogja érteni hogy akkor most mi van? Sőt nagy esélyed van rá, hogy majd a végén ő lesz a vezér... Szerintem semmi baja nem lesz ha melletted alszik a saját ágyában a földön... De te tudod.

Amúgy nem lesz kutyaszagod ha normális a kutya ápolása. Mondjuk én nem lennéd a pasid vagy a csajod aki az ágyadba fekszik veled, esetleg ruha nélkül... Én már voltam ilyen helyzetbe. Volt a fiúnak egy neveletlen kutyája aki néha felugrott az ágyra pillanatokra! (nem ott aludt) és utána én feküdtem bele meztelenül és számolgattam a szőrszálakat... Na persze... Mindenkinek megvan a saját helye...

2010. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Volt valaha kutyája annak aki olyanokat állít h "majd azt hiszi ő a falkavezér" meg hogy a "kutyának nem ott a helye"? Sztem mindenkinek szíve joga eldönteni hol alszik a kutyája.. Én szeretem ha velem alszik mert jó érzés tudni h minden oké vele és biztonságban van mellettem! Érdekes már 6 éves és sose gondolta úgy h ő a falkavezér.. És nem hiszem h azon múlna hol alszik a kutya.. Aki meg nem engedi fel a kutyáját az ágyba a saját döntése! Ha ő így látja jónak oké, de mi meg azt szeretjük ha velünk van :)
2010. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen 18 éve kutyázom. Most is 3 kutyám va és egyik sem alszik az ágyban sőt a kertben alszanak a saját szigetelt óljukban. Lehet hogy neked szerencséd van mert olyan fajta a kutyád, de ettől még igenis nagyobb arányban vannak azok az esetek ahol nem helyesen kezelik a kutyát és ezért különféle viselkedésproblémái lesznek! Az én kutyám füvön él 10 évig és semmi baja... Akár el is hiheted, de kisérleteznél is a saját kutyáddal mert nekem szerencsém volt? Nem hiszem. Jobb betartani a szabályokat...

A falkavezér helyén csak a falkavezér aludhat, más nem mehet oda. A farkasoknál, amikor kölykök vannak, akkor még az odú közelébe sem mehetnek egy ideig (és ugye csak a falkavezérnek van kölyke)... Mégis miért írják kutyakiképző könyvek, hogy ne kerüljünk egy szintre a kutyával, vagyis ne feküdjünk le előtte, ne legyünk kisebbek. Dominánsabb, több egy helyen lévő kutya esetén ez akár agresszív reakciót is kiválthat! Mégis miért megadás jele ha összehúzza magát a kutya, és lefekszik a hasát mutogatva? Az nem elég ha szereted a kutyád helyesen kell szeretni...

És mint már mondtam, nem csak erről van szó, hanem mondjuk ha családja van, párja, vagy gyerekei...

2010. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!