Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem irritálnak rettentő...

Csak engem irritálnak rettentően a boxer fajtájú kutyák?

Figyelt kérdés

Tudom miről beszélek egy ilyen idiótát ismerek! Tesóm kutyája 2 éves német boxer, és egy tahó!

Kezdjük ott, hogy fizikailag idegesít!

Ugrál, rá fenyítek, hogy takarodjon, erre még játéknak veszi! Rá emelem a kezem, és nem fél! A legtöbb kutya behunyászkodik ha felé emelem a kezem!


Megrúg! Ugrál, és belerúg a hasamba! Rá kell lépnem a lábára, hogy ne tudjon rám ugrani! Olyan kemény a mancsa, belém üt akkorát! Ha el akarom kergetni még játszana!


És idegesít ahogy szuszog! Nem bír csöndbe maradni!


Meg a nyálát is fröcsköli néha! Néha tiszta nyál a ruhám, mert nekem dörgöli a fejét!


És nem csak ez az egy kutya ez! Minden boxer amit láttam az ilyen idióta hiperaktív, ugrálós pancser volt!


És akkor még a szobacirkálók az idegesítők!


Hogy lehet szeretni ezt a fajtát?



2014. júl. 29. 19:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy nem tudjátok megnevelni a kutyát még nem ő lesz az idióta x_x Boxerrel nőttem fel, mindig is boxerem volt, van, lesz. Soha nem emeltem volna kezet a kutyámra, de máséra sem, érdekes mégis jó nevelést kapott és nem ugrál, nem rúg, minden rossz szokástól mentes. Nyáladzik? ÚRISTEN!!!! EGY KUTYA NYÁLADZIK MOST MI LESZ??

Kezeltesd magad.... állatorvossal.

2014. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen kérdést miért kell itt feltenni?

Nagyon aranyosak ezek a kutyák.

Próbáld tanítani! :)

2014. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%
Na hát te vagy a tahó meg a bunkó!! Zavar hogy nem egy olyan kutya aki csak fekszik meg alszik egész nap?! Költözz el otthonról! ..-.-"ennyi..
2014. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Attól még ugyan annyi joga van hogy te itt hisztizel. Ha senki se hajlandó nevelni azt a kutyát ne csodálkozz hogy ilyen lett. Amúgy meg a nyáladzás egy természetes biológiai folyamat, te is nyáladzol mégse undorodnak tőled...már aki...
2014. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 sippara ***** válasza:
100%
Az én kutyámmal kéne próbálkoznod, ő se harap meg, csak megijeszt ;)
2014. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Ugrál, rá fenyítek, hogy takarodjon, erre még játéknak veszi!" -Naná, mert a gazdája nem tudja megnevelni, és Te magad is teljesen alkalmatlan vagy a boxer megfegyelmezésére!


"Rá emelem a kezem, és nem fél!"-mégis mitől félne????? Egy hadonászó negatív embertől, aki nem tud határozottan fellépni, nincs semmi tekintélye?!?!


Elárulok valamit, nekem is volt boxerem és képzeld el, nem ugrált rám! Meg tudtam nevelni és az olyan emberektől, mint te, el tudtam hívni és senkit nem molesztált!


Valszleg azért találkoztál ilyen boxerekkel, mert keményebb kutyák és sok az olyan meggondolatlan boxer tulajdonos, aki annak ellenére vett boxert, hogy nem való neki, nevelni meg már büdös volt, elvinni iskolába, ha már nem bírt vele! Ennyi az egész! Ja, megsúgom, ez nem boxer tulajdonság, láttam én már komondort a saját gazdájának a bundájával rongyozni, és hiába ordítozott vele, csak kiröhögte! Szóval keményebb kutyák és hozzá nem értő gazdik: ez az eredmény! Jah, "kedvenc" kutyafajtám, a jabjadoj (labrador), olyat is láttam ugyanígy csinálni, s ráadásul pofátlanabbul, egyszerűen nem hagyta élni az embereket, kétlábon mindenkire, össze vissza nyalt meg harapdált mindenkit játékból, mert őt senki nem fegyelmezi. Ennyi. De neked ne legyen kutyád! Nem való neked. És igen, a szobacirkálókat sokkal könnyebb elrontani, engem meg azok idegesítenek!

2014. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
hagyd békén, ne foglalkozz vele és kész. Egyszerű. Már akinek.
2014. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én is kezdem nem szeretni őket! De azért, mert a környéken 1 kivételével az összes idegbajos vagy kétszínű harapós dög.

A gazdájuk a hibás, de már nagyon idegesítőek :D


Viszont az összes környékbeli bullterrier és beagle jól nevelt és barátkozós :)

2014. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nem tetszenek az ilyen véleménnyel bíró humanoidok, akikről lesír, hogy provokálni és unaloműzni járnak ide


Otthon nem szoktátok a problémákat megbeszélni, vagy inkább ordítoztok és verekedtek egymással?


A beszélgetés csodákra képes!

2014. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
akkor tartsál macskát ha nem tetszik!! én is ezzel a fajta kutyával nőttem fel, élni nem tudnák nélkülük!
2014. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!