Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkötni, vagy valami kenőcsöt...

Elkötni, vagy valami kenőcsöt lehet kapni rá vagy majd magától elmúlik?

Figyelt kérdés
Megállapításom szerint van egy szemölcs a kutyám lábán, de nemrég elküldtek a munkahelyemről és sajnos nem állok legjobban anyagilag és nincs pénzem műtétre és ezért szeretnék tanácsot kérni hogy mit tudnák vele csinálni hogy eltűnjön. Pedig nem öreg a kutya, mert úgy halottam akkor szokott előfordulni. Csak hét hónapos és aggódok érte nehogy valami komolyabb baj legyen belőle.
2010. jan. 9. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szemölcsre embernél a vérehulló fecskefű a legjobb, ezt gyógynövényboltban lehet kapni. Szerintem a kutyusodnak is használhat, próbáld ki!
2010. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem kullancs az a szemölcs?
2010. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutyatej. Frissen, tavasszal. Nem összetévesztendő a gyermekláncfűvel.
2010. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem kullancs, sokat járjuk együtt a természetet és azzal volt már párral dolgom.
2010. jan. 9. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de a Rex alapítvány (Bp.) segít akár ingyen is a kutyádon, ha nincs pénzed. Egy telefont megér, bátran kérdezd meg őket, hátha tudnak segíteni!
2010. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!