Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mennyit fizet kutyasuliért?...

Ki mennyit fizet kutyasuliért? Csak viszonyításképp. Kölyökkutyával szeretnék menni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A cerbire visszatérve, én azt értem, hogy a kutyának az a jó, de akkor ennyi erővel az lenne a legjobb, ha minden nap járna, nem? :D És miért gondolják, hogy mindenki ráér szombat-vasárnap? Nem csak irodisták vannak, sok munkahelyen hétvégén is kell dolgozni, lehet, hogy mondjuk szombaton, de a vasárnap szabad. Lehet, lehet egyezkedni, de azért ez így nem valami rugalmas. :S

Azt is hiányolom, hogy hétköznap este szinte sehol nincsenek foglalkozások. Én vinném a kölkömet, de hétvégén dolgozom (szombat, vasárnap is), így marad a park és az ottani kutyák. Csak ez nem mindig jó, mert oda jár mindenféle, aztán volt is már baleset, hogy felnőtt kutya szét akarta tépni a kölykömet. Igyekeztem helyesen eljárni, de azért szerencsétlen kutyámban nem hagyott túl jó élményeket, azóta hanyatt fekszik még egy yorkinak is, pedig ötször nagyobb nála. :S

2010. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miskolc, egyszeri belépési díj 5000 Ft, aztán havonta 3500 Ft. A kutyaovi ingyenes.
2010. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

sok vidéki városban ennyi !

Tagdíj: 6000Ft/év

Képzésbe tartozik:

-Tenyésszemlére való felkészítés

-Aggility

-Örző-védő

-Kiállításra való felkészítés

-Szocializáció kialakítása a kutyában

-Munkavizsgára felkészítés

egyéni képzés + költség !!

2010. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tatai kutyaiskola: 1400Ft egy alkalom, utána a havidíj 5000Ft. Ez 1,5-2 óra intenzív foglalkozásra vonatkozik. Ebben benne van az alap szocializáció emberrel és kutyával, közömbösség más kutyákkal munka idején, engedelmes, agility, őrző-védő, kiállításra való felkészítés akinek szükséges, és a végén szabad játék mindenkinek.
2010. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!