Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van valami spéci...

Valakinek van valami spéci ötlete amivel könnyen le lehet hűteni egy Szibériai Huskyt? Nagyon nem bírja ezeket a nyári napokat.

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Vidd el egy tóhoz,Dunához és úsztasd meg.Ha ezek nem akkor locsold le vízzel.Illetve lehet venni pár ezer ft gyerekeknek való műanyag homokozót abba töltesz vizet és ha akar bele megy.


Ha panelban laksz akkor meg be a fürdőkádba hűs vízzel öblítsd le.Vagy egy hideg vizes törcsit a kőre lakni.


Más nincs amivel kutyát lehet hűteni.

2014. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a vizes törölköző jó volt nekünk is, mert nem szereti az enyém a vizet, de a hűvös padló jól esett neki. persze aggódtam, hogy nehogy felfázzon...
2014. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a bullmacim belefektettem a kádba, amibe engedtem 15 cm szobahőmérsékletű vizet.

Nem akart belefeküdni, csak ácsorgott benne. Úgy parancsoltam rá.

Aztán meg nem akart kijönni.

2014. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. :)
2014. júl. 6. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Argentin dog babám irtózott a víztől, amíg le nem vittem a városközpontba, van ott három kicsi szökőkút (kifejezetten játékcélra építették), abba mászott bele, imádja, játszik is benne. Műanyag homokozó se rossz, az a kutyasuliban van, azt is szereti.
2014. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 atika7 ***** válasza:
0%
boritsra egy vodor jeget
2014. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!