Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 40. 000 Ft-ért kaptam a...

40. 000 Ft-ért kaptam a Csivavám, az jó ár érte?

Figyelt kérdés

Mert félek, hogy valami szaporítótól származhat!! Remélem nem lesz olyan beteges, féltem nagyon!!!


Erkölcstelen válaszokra nem vagyok kíváncsi!!! Kössz!!!


2010. jan. 6. 19:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
15%
Az előző vagyok! Inkább szaporítótól veszek kutyákat , hogy megmentsem őket a rossz helyről!
2010. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Énmár írtam hogy 60ezerért vettem a csivavám!

2 nyáron át dolgotam azért hogy megtudjam venni az én kiss kedvencem! és megkap mindent! fajtszta kutya! és mielött jönnének a leszólások azért nem menhelyről hoztam el mert 2 éve nem volt olyan csivaa a menhelyen amilyet én szerettem volna csak valamilyen csivava keverékek és nem kiállításra szánt kutya csak álmaim vágya egy csivus volt

2010. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

Helyesírás egyes. :) Kis: egy eS! :)

Fajtiszta minden kutya, de nem mind FAJTAtiszta!

Még egy nyarad dolgoztál volna és akkor már Tenyésztőtől is vehetted volna.

az előtted szólónak pedig: amíg a szaporítók el tudják adni a kutyáikat, addig gyártani és gyártani fogják őket. Talán mindet meg fogod venni? Mert az csak egy, akit te "megmentettél", csak a szaporító gyárt még másik ezret. És azokkal mi lesz? Nálad jó helye van a kutyának, nem vitatom. De azt honnan tudod, hogy a többi kölyök is jó helyre került-e? Mert a szaporító azzal nem foglalkozik, csak el tudjon adni minél több kutyát, mindegy, hogy kinek! A tenyésztő csak olyannak ad kutyát, akit erre alkalmasnak talál!

És nem ugyanolyan vérvonalról van szó, csak hogy a képzavart kijavítsam, ugyanis pontosan a Tenyésztő az, aki ügyel arra, hogy ne ugyanabból a vérvonalból válasszon párt a kutyájának, a bel- és rokontenyésztés elkerülése végett. De a szaporítót ez nem érdekli, sőt lehet a kutyáinak törzskönyve sincs, de ha van is, akkor sem ért ahhoz, hogy mit lehet és mit nem összepároztatni! Lehet, hogy a szukára pont egy édes- vagy féltestvérét ereszti rá...

2010. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
*nyarat
2010. jan. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!