Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 40. 000 Ft-ért kaptam a...

40. 000 Ft-ért kaptam a Csivavám, az jó ár érte?

Figyelt kérdés

Mert félek, hogy valami szaporítótól származhat!! Remélem nem lesz olyan beteges, féltem nagyon!!!


Erkölcstelen válaszokra nem vagyok kíváncsi!!! Kössz!!!


2010. jan. 6. 19:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
40.000ft egy ilyen kutyáért kevés. Persze vannak kivételek de ilyen árakért általában a szapóritók adják a kölyköket.
2010. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Van törzskönyve? Ha van, akkor nem szaporítótól van. Ha nincs, akkor igen.
2010. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
gyanusan olcsó volt:D
2010. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha szaporítótól van, attól miért fikázza le mindenki? Ezt nem értem!!!

Nem rátok gondolok, kedves válaszolók!!!

Csak érdekel, hogy az miért ekkora baj??!!!

2010. jan. 6. 19:15
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Nem szemétkedni szeretnék, tényleg!

De valaki elmagyarázná nekem hogy mi különbség van a szaporítótól és a tenyésztőktől vásárolt kutyák között? Kutya-kutya. Nem? Vagy a szaporítótól vett kutya keverék? De attól hogy keverék, miért törvényszerű hogy beteges?


Egyébként semmit sem értek az egészhez, de az szerintem is nagyon olcsó. Egy időbe én is csivavát szerettem volna, csak nagyon drága volt :(

2010. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Az miért baj ha szaporítótól van? az csak azért mert nem becsüli a kutyát és csak a pénzért csinálja, hogy több legyen neki..

ha meg mást kérdeztél akk bocs

2010. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezt kérdeztem ! Most már értem. Köszönöm a választ!
2010. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Egyébként én sem tudom miért olyan nagy baj, ha valakinek szaporítótól van!!! Sok olyat olvastam már aki azt kifikázta, bár szerintem ennyi erővel a 120 ezer forintos is eshet ugyanabba a betegségbe mint a 30 ezer forintos. Én így látom...(:
2010. jan. 6. 19:22
 9/24 anonim ***** válasza:
19%

állítólag a tenyésztő figyel arra, hogy mi a két szülő vérvonala, és ne kereszteződjön véletlenül se, és a fajta legjobb vonásait tartalmazzák.


Állítólag a szaporító az hülye, csak össze ereszt két kutyát, ami azonos fajta és nyerészkedve a kölyköket árulja.


Állítólag...

2010. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!