Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11hónapos csivavám hirtelen...

11hónapos csivavám hirtelen elpusztult. Lehet-e mérgezés?

Figyelt kérdés
Egyszercsak reggel vért kezdett hányni,majd délben már véres hasmenése lett.Az első doki,akihez azonnal vittük,csirkeallergiát állapitott meg.Szája,nyelve nem volt kisebesedve,és a szeme se vérzett be.Hirtelen görcsöket nem mutatott,és nagyon tartotta magát.Délután a második orvos parvora gyanakodott,és ehez kapcsolódó fertőzésre.Késöbb a teszt negatív lett.Sajnos,teljes vérképet nem tudtunk már csináltatni,éjszakára meghalt.A csirkeallergiát sokan abszúrdnak tartják,hogy ilyen gyors lefolyásban elhulláshoz vezetett volna.Egy mérgezést csak meg tudott volna állapitani két orvos is,nem?Nem hagy nyugodni ez a kérdés,ezért kérem,aki találkozott ilyen,vagy hasonló esettel,irjon!!!
2010. jan. 6. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már csak a boncolásból lehet megtudni, hogy mi volt a baja. Sajnálom a kutyus.:( Együtt érzek veled, az én kiskutyámat a parvo vitte el több mint 1 éve, de azóta se hevertem ki egészen.:(
2010. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a kutyuskát!!!Mennyi idős volt,és volt-e bármilyen előjel?Nálunk többször előfordult köhögésszerű öklendezés,ilyenkor slájm jött fel,párszor felfedeztem a lepedőn 1-1 vércseppet.Voltunk dokinál is,de nem igazán tulajdonitott neki jelentőséget.Kapott antibiotikumot.
2010. jan. 12. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!