Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp valójában a Royal...

Milyen táp valójában a Royal canin?

Figyelt kérdés

Elvileg egy "márkás", jó táp. Viszont sok helyen hallom, hogy alig van benne hús, meg mindenféle adalék... De mégis azért sokaknak bevált... Megint máshol már majdnem a Pedigee-vel meg ilyenekkel hozták egy szintre...

Az én kutyáim fogytak az Acanatól, és tudom hogy túlaggódom őket, de amikor már hosszú szőrben érzem az egész gerincét és bordáit az tényleg fogyás. Most viszont kipróbálom a Royal canint. Nem tudom mi a jó a kutyának, ha sok hús meg gyógynövény van a tápjában és fogy tőle, vagy ha olyanoktól hízik amik nem valók neki nagyon (szénhidrát, adalékok). Mert ha tényleg nem olyan jó a Royal akkor inkább veszek egy Acanánál olcsóbbat. Miért olyan biztos hogy az Acanaban az van amit írnak vagy hogy az jó nekik? De nem is arról van szó, hogy mit vegyek, hanem hogy valójában milyen a Royal canin??


2010. jan. 6. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

A Royaltól szétf@sta a kutyám a környéket.

A Hill's nem jó,nagy része gabona,a szénhidráttartalma borzalmasan sok.Szépek tőle a kutyák,mert sok a gabona benne,de az összetétele egy tragédia.Egyszerűen a reklámja jó,és ennyi.Gyakorlatilag ízesített,színezett gabona az egész,még szója is van benne,ilyen árú(és ilyen minőségűnek mondott)tápnál ez azért felháborító.Az én kutyámon kívül még több kutya vércukorszintjét az egekbe lőtte.A kutyák szervezete a gabonát rendesen nem tudja lebontani(főleg nem ennyit),glükózzá alakítja a szervezetük.

Amióta más tápot kap a kutya,csökkent a vércukra.

2010. jan. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám royal canint kap, elötte kipróbáltunk egy csomó tápot, neki ez jön be, gyönyörü a bundája, egészséges, nem tudok róla rosszat mondani.
2010. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom a kérdezőnek: próbáld ki! Vegyél először egy kisebb kiszerelést, állj át a régiről fokozatosan és ha nem válik be, akkor ne etesd, ha beválik, akkor add nyugodtan hosszútávon.
2010. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már vettem adult mediumot! És eddig nincs baj vele. Kb, egy hónapra elég, annyi idő alatt csak meglátszik valami eredmény ha jó!
2010. jan. 9. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!