Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá, hogy engedje...

Hogyan vegyem rá, hogy engedje megérinteni a farkát?

Figyelt kérdés
Épphogycsak hozzáérek, és máris morog. Mielőtt azt hinnétek fáj neki, már kezdetektől fogva féltékeny rá. Egyszerűen nem értem mi lehet a baja, nem tudom megvizsgálni sem.
2010. jan. 6. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

kutya?:D gondolom igen,ha morog:D

izzzé,én kutyám is ien...amikor hasmenése volt,bele kellett tekernünk egy lepedőbe és lefogni(nem állatkínzás,állatorvossal csináltuk)h le tudjuk vágni a szőrét... hát de ien természetű:)

2010. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Delavega válasza:
40%

neem nem kutya, ember is szokott morogni :-DD

valszeg sebes neki azért, az állatok semmitsem csinálnak oknélkül.

2010. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Nekünk a macskánk ilyen. Nem engedi magát végigsimogatni, kezdetektől.

Nem sebes neki, de befogadott a pára, lehet valami rossz emléke van.

Elfogadjuk, hogy ilyen és kész. Végülis mit akarok én a farkától? az övé.. :)

2010. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi baja akkor lehet hogy rangosr probléma. Neki nem tetszik hogy fogdosod, és rádszól. Ismertem másik kutyát is. Azt nem nevelték, és neki sem volt beteg a farka.
2010. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, de a kölyökkorban vágott farkú kutyákra ez jellemző, de amúgy más kutyákra is. Én kutyám se szereti ha a farkát megfogom, ez nyáron gond, mikor lenyírom a szőrét. És azt se szereti ha az első mancsait megfogom.

De ettől függetlenül hagyja, csak próbálja elhúzni, elmegy. Ha morog is, ő a domináns. ezt kell megoldani, de a farkát mindíg is félteni fogja, ezt fogadd el. Minek fogdosni?

2010. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!