Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet sétáltatni egy...

Mikortól lehet sétáltatni egy kutyát?

Figyelt kérdés
Hány oltás kell neki,hogy már rendszeresen sétálhasson kint? Múlt héten szerdán kapta meg a kombinált oltását, már vihetem renszeresen sétálni? Nagyon szeretne futkározni:)
2010. jan. 4. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
2010.01.04 18:35-től! előtte illegális
2010. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húh te aztán poénos vagy..
2010. jan. 4. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez elsősorban nem a kortól függ, hanem attól, hogy mennyi oltása van a kutyának, és annak is van szerepe, h milyen fajta. Egy nagytestű, kemény kutyát, amelyik kertben tartásra alkalmas, azt lehet, de én azt javaslom, hogyha van kertetek, akkor inkább oda vidd ki játszani, ha nincs, inkább várj még egy kicsit, a következő oltásig...:)

2010. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, mért nem kérdezted meg az állatorvost, mikortól lehet levinni...
2010. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oltási program 6 hetes korban végződik, 2 hetente kapja, összesen 3-4 oltást (orvostól is függ, parvo és kombi oltások). Az utolsó kombinált oltás beadatása után 2 héttel viheted a kutyust sétálni. Még kap egy veszettségit, de séta szempontjából azt nem kell megvárni.
2010. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!