Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vs. Szobatisztaság?

Yorki vs. Szobatisztaság?

Figyelt kérdés

Minden yorki ilyen nehezen lesz szobatiszta?

4 hónapos múlt. Kertesházban lakunk, minden feltétel adott,hogy menjen a dolog, de mintha nem is érdekelné...

Nem első kutya, van tapasztalat, de kifog rajtunk... :/

Várni kell még? Mert más 5letem nincs... :(



2014. jún. 23. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk anno a yorkink fél éves korára kezdett el jelezgetni de még akkor is előfordultak balesetek,szintén kertes házban laktunk.Szerintem ne izgulj,majd megtanulja,csak idő kell neki:)
2014. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a szisztéma, ami szerint próbáljátok kiszoktatni?
2014. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Játék, evés, alvás után kiengedjüj. Ha keresgéli a megfelelő helyet éppen, kiengedjűk. Kint dicséretet kap. Ha bent piszkit volt, hogy semmi nem csináltunk, mert, hogy nem kell semmi felhajtás. Mostanában, ha rajtakapjuk, szídás ( tudja is, hogy rosszat csinál...). Sokszor és sokat (is) kint van. De, ha bejön, van, hogy 5 perc után találok pisit. Pedig azért 1-2 órát már tudnia kell tartani... ezért gondolom, hogy "nem is érdekli a dolog". Sokszor nyitva van az ajtó a kert felé, tehát, ha tudná, hogy hova kell és lehet a dolgát végezni, kimenne.

Szőnyeg már nincs sehol, mert arra előszeretettel piszkít... :P

2014. jún. 24. 09:59
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig minden kutyánknál bevált ez a szisztéma úgymond. Ennyi idős korra már ment nekik. Lehet, hogy tényleg a fajtája a lúdas... ???":o :P

Ja! És nem működik az sem, hogy ha kishelyen van... nem érdekli. Ha szólítja a természet, képes a fekhelye mellé, vagy a tálha mellé pisilni, akár kakilni... :/ Boxba ezét inkább nem is hagyom... félnék megnézmi pár óra után... :/ :(

2014. jún. 24. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Eü. gond kizárt?
2014. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Makk egészséges.
2014. jún. 24. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ,hogy a fajta miatt van-e ,mert az enyém 6 honapos most de kb 3 hétbe telt,hogy bent nem fordult elö ilyesmi.Mi is kertes házban lakunk én is pont ugy engedtem ki mint te mikor pici volt.Mondhatni mindent kb ugy csináltam mint te,éjszaka is kivittem ,most már egész éjszaka alszik 8-9 orát kibir és nem is piszkit be sehol sem otthon ,sem máshol.Amikor pici volt elöfordult néhányszor ,mindig ecetes-szodabikarbonás vizzel mostam fel ,állitolag az teljesen elveszi a pisi szagot és nem talál vissza,nálunk bevált .Ha rajtakapod azért szidd meg és rakd ki.Sok sikert.
2014. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!

Hátha olvasod?!

Úgy néz ki, bevált az ecetes-szódabikarbónás felmosás! :)

(Csak ecetessel mostan már fel, de az nem volt elég.)

Köszi a segítséget! :)

Úgy látszik, már csak ez hiányzott.

Nincs bent pisi, kaki!

Lekopogom... :D

2014. jún. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!