Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát válasszak? Most...

Milyen fajtát válasszak? Most szeretnék kutyust venni.

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni. Most szeretnék kutyust venni, közepes vagy nagy termetűt, olyat amit az udvaron és házban is lehet tartani, szeretem a vadászkutyákat de fontos hogy örző-védő is legyen, figyeljen a házra, portára. Szőre mindegy hogy milyen, lehet hosszú is, rövid is. Naponta kb 3-4 órát tudnék rászánni arra hogy tanítsam, foglalkozzak vele, sétáljunk. Játékos, bohókás fajtát szeretnék. Melyek azok a fajta kutyák amikre igazak ezek? Milyen fajtát válasszak?
2010. jan. 3. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
hehe...a yorki is jo hazorzo csak nem biszti h megilyednek tole:D:D
2010. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
:D Volt már yorkim, igaz hogy őrzi a házat de tényleg nem ijednek meg tőle :) Most nem feltétlenül benti kutyust szeretnék, inkább olyat ami többet tartózkodik az udvaron mint a házban. :)
2010. jan. 3. 21:19
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg elnézhetnétek egy menhelyre is ismerkedni a kutyákkal. Hátha beleszerettek valakibe. A boxereseknél is vannak nagyon helyes darabok :-) [link]
2010. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket :) Megemlítem a páromnak is majd ezt a boxer témát :) meglátjuk mit szól :)
2010. jan. 3. 21:26
 15/23 anonim ***** válasza:

Csak neked és csak most. Nézd meg őket !


[link]


[link]

2010. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. jan. 3. 21:30
 17/23 anonim ***** válasza:
Berni pásztor! Igazi családi kutya, de azért jelez amikor kell, imádja a gyerekeket, gyönyörű, kedves, kajla:) Újfoundlandi nyugisabb valamivel, de az is igazi családi kutya, amelyik imádja a vizet:)
2010. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ne küllemre válassz elsősorban!

Írtad hogy abelgajuhászt szeretnéd, az szép, de tudod mi mindennel jár egy belga? Sokat tartanak kertben tengődve, mert szép, de ha belgát veszel az egész életedet meg kell érte változtatnod! Én már csak tudom, átestem rajta. És nagyon domináns, nem első nagykutyának való, kemény gazdát igényel, ugyanakkor érzékeny. Napi kb. 3 óra aktív foglalkozást igényel, a séta, játék nem elég neki, aktív kutyasport, kutyasuli, agility kell neki, vagy szinte belebolondul az unalomba és furcsa kényszerszokásokat vesz fel.

2010. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyébként ami őrzi a házat és játékos és tetszene neked(ha a belga tetszett, ebből kiindulva): az ausztrál juhászkutya?
2010. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a Amerikai Staffordshire Terriert , az Amerikai bulldogot !

Minkettő nyugodt, ugyanakkor tekintélyt parancsoló (már csak a kinézete is) Viszont igazi családi kutyák , kint és bent is jól elvannak ! Nekem mind a 2 van !

Ajánlom őket ! De csak jó helyről nem szaporítótól!

2010. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!