Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy havanese...

Mennyibe kerül egy havanese az Elmada Dogs kennelből?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 16:32
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
65%
Fajtatiszta kutya vásárlásánál egyébként az utolsó utáni utáni kérdés az ár. Abból ítélve, hogy így próbálsz infóhoz jutni pont ezzel kapcsolatban, gondolom hobbi célra kell. Akkor meg tényleg vigyél haza 1 kis aranyost a menhelyről :)
2010. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%

Nekünk is most született meg az első almunk az anyuka csodaszép tenyészemlés,az apuka Wonderland's Happy Angel kennelből a Benjy,és nagyon szépek a kiskutyáink.Törzskönyvvel chippel 80.000-ért adnánk,illetve ha valaki nem kéri akkor olcsóbban is.A gond az,hogy ha valóban jó minőségü ,szép ,és nem utolsósorban családtagként kezelt kutyusokat akarsz venni(idegrendszerileg sem mindegy)akkor meg kell fizetni az árát mert megéri,és a tenyésztőnek sem kerül kevés pénzébe.Én is ennyiért vettem az enyémeket.Volt egy kit nagyon szerettem ugyan de tk-nélkül hobby célra vettem nem agzán tudtam róla semmit(első kutyus)és hányos volt nagyon meg kellett gondolni mit ad neki az ember enni.

Szia/sztok:)

2010. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

Kedves utolsó!

Nem tudnál pár képet küldeni a kicsikről? Nagyon kíváncsi lennék rájuk.:) Nekem is Wonderland's kiskutyám van, Benyjitől.

2010. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
Szivesen küldök:)
2010. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%
reny06@freemail.hu- erre a címre, ha lehet.nagyon megköszönném!:)
2010. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
69%

Kedves Forumozok!


Az Elmadadogs kennel nevében ezúton megcáfolok minden név nélküli (ha már ezt teszi, vállalja fel a nevét) rágalmazást!


Amennyiben valaki ténylegesen menhelyrol szerzett Elmada kutyát ezúton kérem, hogy mondja meg a kutya nevét, hogy visszakereshessem ki adta be oda a kutyát. Ugyanis az általam eladott kutyáknak mindnek van adásvételi szerzodese!


Kennelemben csak minoségi, fajtiszta, nem túltenyésztett kutyák vannak! Lakásban tartom oket, elszeparálva a fiúk és a lányok. Reggelire rúd párizsikat esznek, nasit kapnak napkozben és minoségi tápot valamint konzervet kapnak foétkezesre. Hatalmas kertben futkároznak, kozmetikába viszem oket rendszeresen és tobbet foglalkozom velük mint bárki más.


Olyan Havanese kutyát is megvettem már akit malac ólban tenyésztettek, és ezt is csak azért tettem, hogy megmentsem!


Az is felháborít, hogy 30ezer forintokért adják el a keverék, beteg kutyákat Havanese és Bolognese néven, mert egy laikus nem tudja megállapítani milyen lesz valójában, ha felno. Volt olyan gazdi aki ilyet vett és miután elpusztult (pár hónaposan) hozzám jött, hogy végre egy egészséges kutyára leljen.


A tenyészetemben megkímélem a kutyáimat és akik idosodnek elajándékozom olyan megbízható helyre, ami leinformálható és akik a mai napig elmesélik milyen jó, hogy lehetett egy ilyen fajta kutyusuk. Idos emberek, gyerekes családok.


Nem szoktam válaszolni a rágalmakra, de ez az oldal felháborító, hiszen olyanok írnak bele, akik nem látták még életükben a kennelemet és a kutyáimat.


Ezúton kérek mindenkit, hogy ne fórumok alapján ítéljenek meg senkit (nyílván másról is írogatnak), hanem vegye a fáradtságot és személyesen nézzen meg minden kennelt, ahonnan a kutyáját, társát választja ki!


www.elmadadogs.hu

2010. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Már nem jópont,hogy tenyésztő létedre a FAJtiszta kifejezést használod!

Ilyet alapfogalmakkal tisztában lévő ember nem hibázik.

2010. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
9%
Sajnálom, hogy téged zavar a "fajtiszta", de gondolom feltűnt, hogy az emberek nagy százaléka csak így használja és nem köveztek meg még senkit, ha nem FAJTATISZTA kifejezést használ :-) amúgy van egy ilyen téma a fórumba, oda is írtál már? ;-)
2010. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Egy tenyésztőnél minimum,hogy tudja a FAJ és FAJTA közötti különbséget,attól függetlenül,hogy az átlagember hibásan használja.
2010. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%
Kedves elmadadogs.hu! Te vállalod a nevedet? Nyilvánosan belinkelhetem annak az Elmada Dogs kennelbe törzskönyvezett kutyának a képét, akit menhelyről fogadtunk örökbe? A kinézete csak nyomokban hasonlít a havanese fajtára, ellenben az idegrendszere tök tropa...
2010. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!