Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy havanese...

Mennyibe kerül egy havanese az Elmada Dogs kennelből?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 16:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem erre csak az illető tenyésztő adhat választ Neked.
2010. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
hívd fel őket, és kérdezd meg! engem is érdekelne. én most vettem a Wonderland's Happy Angel kennelből, ott egy kiskutya tk.vel 80ezer volt.
2010. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi,de egyenlőre még csak érdeklődöm,és reménykedem,hogy valaki vásárolt onnan kutyát.
2010. jan. 2. 19:17
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Lehet ingyen is, de nem tőlük direktbe, hanem már a menhelyről. Nekünk így lett ingyen Elmadánk!
2010. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
akkor majd légyszi írd már meg hogy mire jutottál, és hogy melyik kennelt választottad. bocsi az offért.
2010. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

én nem vagyok elájulva tőlük..az meg ,hogy hagyják menhelyre jutni ez egyik kölyköt azt bizonyítjja,hogy nem adnak szerződést,amiben kikötik,hogy ha bármi van,nekik kell visszadni a kutyát,és nem ellnőrzik a tőlü kikerült ebeket,tehát a leszármazottak továbbszaporodását sem..aki pedig ezt nem csinálja meg nem igazi tenyésztő,lehet akármilyen eredményes amúgy..ugyanis ez alap..


mondjuk amynni kutyájuk van a mellet nem is csodálom,hogy erre nincs idő..pedig a mennyiségnek nem kéne a minőség rovására mennie..


egy -két kutyájuk szőrminőség sem a legjobb,továbbá hiánylom az elkéozeést,ami alappján tenyésztenek,szelektálnak,hogy kiket tartsnak meg,ugyanis egy ilyen alképzelés kéne,hogy legyen,ehhez képest a legtöbb kutyájuk teljesen más vonalat képvisel felépítésben,szőrben..

2010. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
amúgy havansek vannak örkbe fogadhatók is,ha nem ragaszkodsz a vetthez..vagy ajálhatok kennelt is..jobbat mint ez
2010. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Csak jobbat, mint ez! Tavaly volt hirdetésük, amiben karácsonyi ajándékként ajánlották a kiskutyákat. Azóta valaki biztos szólt nekik, hogy ezt azért tényleg nem kéne :-(((
2010. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Aha!Szóval ez egy rakás sz@ar!Köszi!
2010. jan. 4. 13:47
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
hát igen,az!
2010. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!