Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Függ kortól vagy magasságtól...

Függ kortól vagy magasságtól a falkavezérség?

Figyelt kérdés
13éves vagyok. 157-158cm. a családban vannak nálam magasabbak is. lehetek ettől még falkavezér?
2010. jan. 1. 19:19
 1/9 anonim válasza:
37%

Ahhoz valami földöntúli képességed kell, hogy legyen.

Azt hiszem ez a kérdés nemsokára át lesz helyezve :D

2010. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
ha van kutyád, és az előtt akarsz falkavezér lenni, akkor rohadtul mindegy, hogy milyen magas vagy, vagy mennyi idős.
2010. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha a kutyádnál akarsz falkavezért lenni, akkor tényleg mind1 h hány éves, milyen magas vagy. Ha a te kutyád, akkor te vagy a falkavezér, ha a családé, akkor az lesz aki a "legszigorúbb".
2010. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Függ tőle, egy gyereket kevésbé fogadnak el a dominánsabb kutyák, de attól még lehetsz vezér, ha elég határozott és következetes vagy!
2010. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Az ember személyiségétől, határozottságától, jellemétől, temperamentumától, hozzá értésétől függ, illetve magától a kutyától is.
2010. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi. mondták h nem érthető a kérdés de szerintem igen na m1
2010. jan. 2. 13:41
 7/9 A kérdező kommentje:

jaj bocsii! igen a kutyám szemében szeretnék falkavezér lenni! csak olvastam, hogy ha a családban vannak nálad magasabbak akkor nem biztos h van esélyed h falkavezér leszel(a kutya szemében)

első: k__a vicces vagy. most én is menjek azt röhögjek meg jelentsem h ez nem idevaló. nem h kérdeznél inkább... szégyen vagy. -.-"

2010. jan. 2. 20:54
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Normális esetben a családban mindenki a kutya felett van a falkában.

Lehet, hogy Apukád lesz a szemében a főfőfőnök, mert érzi hogy ő a család irányítója, de attól még Te is a főnöke leszel. Csak nevelés kérdése. Sok sikert!

2010. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

és az baj h szőke vok?

mert asszem a kutyák színvakok:D

2010. febr. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!