Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi meg a tápját?

Miért nem eszi meg a tápját?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarja megenni a kutyám a tápját, elfordítja a fejét ha nyújtom felé. Ha tálkájába teszem akkor sem akarja megenni. Négy nap alatt csak egyik reggel ette meg. Miért csinálja ezt?

Enni megenni bármit amit én is eszek, csak a tápját nem akarja. Mit tegyek?:S


2010. jan. 1. 18:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

A sűrű tápváltás nem tesz jót a kutyának!

A tenyésztők nem véletlenül állnak rá egyfajta tápra!

Van olyan kutya, aki egész életében egyfajta tápon él,

és 15 évíg vígan elvan, egészségesen, boldogan.

Az marhaság, hogy megunja, és hogy változatosan kell étkeznie.

A kutya alapvetően ragadozó állat, kinn, a szabadban nyers húson élne, bogyókra, növényekre nem fanyalodna rá, ha éhenhalna sem.

Az elvadult kutyák, akik a falu széleken kóborolnak, a csirkéket, kis háziállatokat lopkodják, és nem a kukoricát.

Na jó, max. a tojást.

Úgyhogy egyfajta, minőségi tápot javaslok továbbra is, amit szívesen eszik, és HA MEGETTE, de CSAK ekkor, lehet mellé kiegészítésül az előttem szóló felsorolásából is válogatni.

Csakis kiegészítésül,a táp UTÁN, mert a végén ugyanott leszel, hogy a tápot nem eszi meg!

Üdv.

2010. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Akiteki ***** válasza:

Pont ezt csinálta az én kutyám is.

Hónapokig vittük orvoshoz, folyton vért vett, ... kicsit magas a fehérvérsejtje, de semmi egyéb.

Aztán mikor fogyott már 3 kilót közölte, hogy lelki baja van, vigyen pszichiáterhez. Én inkább egy másik orvoshoz vittem, aki végre belenézett a torkába: olyan torokgyulladása volt, hogy nem tudott nyelni. Egy hét alatt rendbejött és élt még 15 évet.

Csak egy ötlet, de lehet, hogy a Te kutyusodnak is fáj a torka? Egy 4 hónapos kutyának még a tányért is fel kéne falnia, amiben a kaját adod.

2010. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!