Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi meg a tápját?

Miért nem eszi meg a tápját?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarja megenni a kutyám a tápját, elfordítja a fejét ha nyújtom felé. Ha tálkájába teszem akkor sem akarja megenni. Négy nap alatt csak egyik reggel ette meg. Miért csinálja ezt?

Enni megenni bármit amit én is eszek, csak a tápját nem akarja. Mit tegyek?:S


2010. jan. 1. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

mióta eszik a kutyád tápot?

nem lehet h megunta?

2010. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is add neki ugyanazt a tápot! Nem szabad, hogy ő döntse el mit eszik! Rakd elé 15 percre és ha nem eszio meg, vedd el.
2010. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Vagy új tápot adsz neki és nem jön be vagy megunta a régit. Viszont valóban nem szabad válogatnia. Tudom szar nézni hogy a kutyád nem eszik de neked kell "erősebbnek" lenned és megvárnod amíg eszik. Velem is volt ilyen hogy a pincsim nem akarta enni azt amit adtam neki. Egyáltalán nem volt hajlandó száraz tápot enni. Most úgy vagyok vele hogy a Royal Canin-t megeszi azt adom neki keverve Pedigree-vel. Én úgy csináltam, hogy kiraktam elé éjszakára a tápot és elzavartam amikor kunyerált tőlem. Előbb utóbb megfogja enni mert nem akar éhen halni. Csak ehhez neked is ki kell tartanod.
2010. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De egy 4 hónapos kiskutyának nem tesz rosszat, ha már napokig nem eszik, nem lesz baj a fejlődésében? Mert egyébként látom rajta már, hogy fáradékonyabb, mert napi 3-4 órát van intenzíven foglalkoztatva.
2010. jan. 1. 18:55
 5/22 anonim ***** válasza:
Pisije, kakija, kedve? Mennyire eleven, nem változott a viselkedése? Egy 4 hónapos kutyánál nem gyakori a válogatósság és a kaja hiszti. Nem lehet, hogy beteg?
2010. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem mert minden rendbe vele, játszik, futkos. Én megenne mindent ami a kezembe van. A macska tálját is lelepi abban a reményben van-e benne valami ehető.
2010. jan. 1. 19:01
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy tényleg megunta. Én is megunnám ugyanazt

előbb vagy utóbb.

Inkább adj neki valami mást és lehet, hogy 2 hét múlva

már megeszi ezt a ,,régi˝ tápot. Egy kis változatosság.

:-)

2010. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra, akik szerint etesd változatosan! Csak megerősíted, hogy nem kell megenni, ha nem akarja, úgyis kap másikat. Ha váltogatod a tápját, azt nem fogja bírni a gyomra.
2010. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbálkozik a kutyusod, meddíg mehet el nálad.

Ne váltogasd a tápját,mert a végén csak a kezedből fog enni, és csak azt, amit ő akar.

Amúgy egy 4 hónapos kutyusnak 3x kellene ennie még,

reggel, délben, este.

A többi etetéssel mi újság?

Akkor eszik?

6 hónapos kortól 2x, 1 éves kortól 1x.

Üdv.

2010. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarja megenni, se reggel, se délben, sem este. :S
2010. jan. 1. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!