Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért büntetnek, vagy nem?

Ezért büntetnek, vagy nem?

Figyelt kérdés
Büntetnek, ha sétáltatok egy Doberman-t úgy, hogy nincs rajta szájkosár?
2009. dec. 31. 12:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a legtöbb településen ezért büntetnek. Nekem boxerem van, szoktam városban is sétáltatni, csak pórázzal, szájkosarat nem használunk(pedig kötelező lenne). Nekem eddig még se rendőr, se közterületes nem szólt érte (le is kopogom),de annál inkább az ijedős kisgyerekes anyukák, és a vénasszonyok szokták kiabálni hogy miért nincs azon a pitbullon. Én már azon gondolkoztam hogy aláírást kéne gyűjteni, hogy csak a póráz legyen kötelező, és csak harapós kutyákra kelljen szájkosár (mérettől függetlenül).
2009. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Pitbull ×D én már próbáltam rá rakni de nem engedte és szerintem kényelmetlen/rossz érzés neki, szerintem ez egy nagyon hülye "szabály" amúgy se bánt senkit ha velem van, csak ha tudja, hogy valami nem jó
2009. dec. 31. 19:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Hát igen ez az, hogy csak szinte Mo-on divat a szájkosár. Engem nem érdekel én nem fogom a kutyámra erőltetni, ráadásul az enyém is nagyon szelíd. Meg nehogy már a méreten döntsék már el, hogy melyik kutya veszélyes.
2009. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de mit jelent az, hogy "nem engedte"?

És Te engedted, hogy ne engedje?

Megfelelő méretű és anyagú kosarat a kutya meg tud szokni. Nagyon sok kutya dolgozni is tud kosárban.

2010. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem erőltettem rá..felesleges
2010. jan. 2. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!