Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen parancsokat tud a kutyád?

Milyen parancsokat tud a kutyád?

Figyelt kérdés

Én tanítottam egy ismerősünk kutyáját és ezeket már tudja:

Fekszik!,Ül!(bár azon még finomítani kell),Fel!(kétlábra

állás),Fordulj!(hempergés),Kövess!(azon is csiszolni kell),Gyere!


A tietek mit tud? Ő milyen fajtájú?


2009. dec. 30. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9 hónapos spániel: ül, fekszik, meghal, marad, hangot, fogd meg, ereszd, tarhál :-), illetve nem eszik míg nem mondom: ehetsz!
2009. dec. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Akiteki ***** válasza:

Én imádom hülyeségekre tanítani a kutyáimat.

Mondjuk az első, amit megtanulnak, hogy "húzzálkifelé" (mármint a konyhából)

Az ül-fekszik unalmas, a hozzám pedig kötelező és életmentő.

Ezen kívül tudnak köszönni:

http://www.youtube.com/watch?v=-IOT1zoAQRM

Hanyattfeküdni és szétdobni a lábukat a ringyó vezényszóra, valamint parancsra puszit (illetve ennek fokozott változatait a smacit és a smedvét) adni.

Egyik kutyám tud két lábra állni vezényszóra, fiam kedvenc parancsa a "nézzhülyén" pedig nagyon jól működik az agarunknál, mert ilyenkor nem érti, hogy mi van. :))

Ja és esténként ajtózárás előtt testületileg parancsra egyszerre pisilnek.

2010. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Alapengedelmesség, agility, terelés, meg rengeteg trükk: szlalom a lábaim között, pörgés, kétlábon hátrálás meg pörgés, hátrálás négy lábon, vezényszóra ugatás, pacsi, belecsap a tenyerembe, hempergés, átugrás guruló karikán, a földön fekvő karikát is felemeli és átbújik rajta, átugrik a lábam meg a karom felett, lábam között jön, hordógörgetés, felmászik a csúzda csúszós részén, kerüld, orrán egyensúlyozza a jutalomfalatot. Remélem egyet se hagytam ki.:)

Mudim van.

2010. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
GYERE IDE, FEKSZIK, ÜL és labrador
2010. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!