Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen parancsokat tud a kutyád?

Milyen parancsokat tud a kutyád?

Figyelt kérdés

Én tanítottam egy ismerősünk kutyáját és ezeket már tudja:

Fekszik!,Ül!(bár azon még finomítani kell),Fel!(kétlábra

állás),Fordulj!(hempergés),Kövess!(azon is csiszolni kell),Gyere!


A tietek mit tud? Ő milyen fajtájú?


2009. dec. 30. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én csak az ültetést, pacsizást és kúszást tanítottam meg neki:)

Argentin dog

2009. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az enyém már nagyon fiatalon(kb 2-3 hónaposan) megtanulta az "Ül!" parancsot,majd vele együtt a "Pitiz!"-et is. Tudja,hogy meg kell állni a patka szélén,és ha azt mondjuk,hogy "Séta!?" akkor autómatikusan odamegy az ajtóhoz,és vár.Ha elbújunk megkeres minket,ha azt mondjuk,hogy "Hol az XY?! Keresd meg az XY-t!" Nagyon okos,most már a "Fekszik!" parancsot is tudja. 11hónapos Bichon Havanese.
2009. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ül, fekszik, marad, lábhoz (csehes és sima), szlalom (láb között, és akadályon, minden agility akadály (a hintát kivéve) touch (orrával érint, ott tart), pacsi mindkét láb, hempergés, kenguru, szlalom hátra, lábnál követés, állítás, előreküldés, távoli kézjeles munka (ül áll fekszik tolat), apport, kerülés, irányba küldés, örző védőhöz: fürkészés, eresztés, őrzés. némi szagazonosítás,

ugrások: lábamon, hátamon, kezemen hirtelen ennyi


schnauzer

2009. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az ül,fekszik,lábhoz,pitizz,hozd vissza nagyjából ezeket tudja.

2,5 éves puli

2009. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó előtti, csak annyit mondok: ,,Váú!˝

Mennyi idős a kutyus??? :-)

2009. dec. 30. 18:22
 6/14 anonim ***** válasza:
"Hogy kéri?!" kezemben van kaja vagy akármi és kimondom h "hogy kéri?!" és leül. beagle keverék nagyon nehéz tanítani. . . . .
2009. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az én lassan 4 hónapos keverékem ezeket tudja:

ül, pacsi (jobb kézzel), balkezes pacsi, piti (de csak ha tartom a mellső lábait, egyedül nem találja az egyensúlyt), fekszik, oldalra dől, póráznál szépen jön lábon, apportíroz.

Egyelőre ennyi. De világmegváltó terveink vannak :)

2009. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ül, feküdj, marad, gyere, hozzám, lábhoz, áll, állj (a kettő nem ua.), hozzd ide, fogd meg, ereszd, labda, mit akarsz?, ugass, helyedre, nem, pfúj, keresd/szimat, hopp, karika, körbe, piti, érint, nézz ide, puff (halottnak tettetés), lefelé, helyedre, vár, pacsi, kérsz?, mit csinálsz!?, hogy fekszel!?, De még sok helyzethez kötött szót megértenek ill. kézjeleket.

Ja és egy 8 éves labradorom és egy 4 éves német juhász-labi keverékem van:)

2009. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Minden válaszoló ügyi!
2009. dec. 30. 18:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ül,pacsi,fekszik,láb mellett sétálni:D



3 hónapos Golden Retriever:)

2009. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!