Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem miért tűr el mindent a...

Nekem miért tűr el mindent a kutyám? Hogyan tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves, már elég idős németjuhászom. 8 éves voltam mikor megvettük és végülis együtt nőttünk fel. Már egész kis korától kezdve ha valamiért úgy érzete, hogy bántanak engem, akkor mindig megugatta azt aki bántani akart. Habár apukámat tekinti a falkavezérnek (mert ha ő csúnyán néz rá, már attól szótfogad neki, őt követi mindenhova, habár ha én mondok neki vmiat arra is hallgat) de nekem mindent eltűr: ha fáj a lába akkor én nyúlhatok hozzá csak; ha a fülét kell tisztítani csak nekem engedi; a szemeit csak nekem tűri el, hogy bekenjem stb stb. Ha más közelít felé akkor akkor ideges lesz.

Kíváncsi lennék rá, hogy ő hogyan tekint rám a "falkában"?


2009. dec. 30. 11:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgépelésekért és a szóismétlésekért....
2009. dec. 30. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is együtt nőttem fel a kutyusommal!

Lassan 13 éves!!!!!!!

Kicsi koromban ő is mindent eltűrt.

Van egy olyan fénykép, hogy a lábánál fogva húzgálom, ő meg csak fekszik. :-)

Szóval szerintem a legjobb barátjának tart.

Örülj neki! Teljesen megbízik benned!

Az én Foltosom és köztem is ilyen erős kötelék van.

Azt hiszem.... :-)

2009. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Májusban volt két éve, hogy hazahoztunk a menhelyről egy másfél éves kutyust. Na ő pont ilyen. Nekem az ég egyadta világon mindent eltűr. Szó szerint mindent. Rángathatom, nem szól semmit. Ütögetem a pocakját, persze csak szeretettel, meg sem mukkan...stb. A múltkor láb alatt volt, és véletlenül ráléptem a lábára, erre meg sem mukkant, csak rámnézett, és odébb húzta a lábát. Hát azt hittem, hogy megzabálom. Még ő kért bocsánatot, hogy bocs, hogy rámléptél...
2009. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem téged tekint vezérének. Lehet, apukádat azért követi, mert azt gondolja, meg kell védenie és felügyelnie rá. De ezt így látatlanban nem tudom megmondani. Az írásodból viszont biztos vagyok benne, hogy Téged maga fölé helyez a rangsorban, ha így mindent eltűr neked.
2009. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elismer-e falkavezérnek, vagy sem, az egy mellékes szempont. Egyszerűen megbízik benned, tudja, hogy sohasem bántod, nem akarsz neki rosszat még akkor sem, ha a fülében turkálsz. Együtt nőttetek fel, szeret téged, nyilván, ahogy te is őt. Ennyire egyszerű. :)
2009. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!