Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek tetszik ez a kutya?

Kinek tetszik ez a kutya?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Nekem nagyon,nagyon tetszik,egyszer tuti lesz egy ilyenem!!!!:)


2009. dec. 30. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ez szörnyű kutya, ha nem így lenne megnyírva. Borzasztó, hogy lehet ilyet kitalálni?

Tippem szerint annyira nincs túltenyésztve, hiszen nem annyira ritka kutya hogy beltenyészet lenne, de nem is anyira gyakori, hogy a szaporítók felkapnák a fejüket rá. Valószínűleg igazi tenyésztők és komoly kutyások foglalkozhatnak velük. Persze csak szerintem. Mellékesen szívesen megnéznék egy ilyen kutyát, ha nincs megnyírva, mármint nem iyenre van nyírva. Nem hiszem hogy valaha is lenne ilyen kutyám, de azért már kíváncsi vagyok rá :

2009. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :)
2009. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy nyíratlan Bedlington terrier: így szerintem kifejezetten aranyos. Nem tudom, ki találta ki ezt a fazont, de biztos nem volt magánál. Nem értek az ilyesmihez,mivel az én kutyámat nem kell nyírni,de szerintem egy egyenlő hoszú szőrrel mindenhol nem nézne ki rosszul.

2009. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

NA ÍGY egy csöppet máshogy néz ki:)

Kis szőrpamacs. aranyos levágatlanúl.

2009. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
aranyos, ha nem olyan nyomi fazonra van nyírva.
2009. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem bírom hangsúlyozni,hogy mennyire tetszik ez a kutya,és nyírva tetszik.:)

De persze mindenkinek más véleménye van.És ez a jó:)

2009. dec. 30. 15:36
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is van nála szebb ebfajta, de hát ízlések és pofonok, kinek melyik tetszik jobban.Ha tetszik, vehetsz, de arra figyelni kell, hogy a szőre sok ápolást és gondozást igényel.
2009. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem sokféle kutya tetszik, ami mások szerint is 'gyönyörü' de szerintem a bedlington terrier az egyik legszebb :))
2009. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!