Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy alkalmazhatnám Jan...

Hogy alkalmazhatnám Jan Fennel módszerét, ha kinti kutyám van?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy nem tudom naponta olyan gyakran megismételni az újraegyesülést, és egyáltalán nem természetes az, hogy kimegyek és semmit sem csinálok, mert nincs kinn semmi munka, így olvasnom kell. Így is sikerülhet?
2009. dec. 29. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak Jan Fennel módszerrel lehet nevelni a kutyákat. Nekem is kinti kutyáim vannak de mindenféle speciális módszer nélkül, következetesen lettek nevelve és semmi baj nincs velük, okos, versenyző, jól szocializált kutyák. Ha pedig problémás a kutyád akkor sokkal nagyobb eséllyel tudod megnevelni egy tapasztaltabb ember segítségével.

Én úgy csináltam hogy egy csomó könyvet elolvastam és ami tetszett azt alkalmaztam, ez nem szentírás.

2009. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm =) én is sok könyvet elolvastam, mindet megpróbáltam alkalmazni, de ez vált be leginkább, úgyhogy azt hiszem maradok ennél...
2010. jan. 1. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi különbség, ugyanúgy csináld, mintha lakásban lenne. Biztosan találsz a kertben némi elfoglaltságot, míg szerepel neked, mondjuk nézz körbe, van-e kutyakaki és amíg le nem nyugszik, takarítsd össze. :D
2010. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nézz utánna : cesar millan emberképzés .

a lényeg ,hogy te döntsd el mikor menjen oda a kutyád ,és kapjon simit .

újraegyesülés lényege,hogy csak akkor veszed észre,ha te hívod !!

2010. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm =)
2010. jan. 9. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!