Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az uszkárról?

Mit gondoltok az uszkárról?

Figyelt kérdés
Mi az első gondolatotok, ha szembejön veletek az utcán? Inkább nagy, inkább kicsi? Milyen tapasztalataitok vannak velük, már akinek van??
2009. dec. 29. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Randa
2009. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon értelmes, könnyen kezelhető fajta. Kicsit érzékeny lelkivilággal. Én nagyon kedvelem őket. Ugyan nekem nincs, de a környezetemben több is akad :o)
2009. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebb uszkárok nem igazán tetszenek, de az óriás az valamiért nagyon, de nem az az oroszlánfazonú.
2009. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az óriás és a törpe tetszik.

A közép az nem.

De leginkább a zsinóros uszkár tetszik.

Láttál már olyat???

2009. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, de biztos van olyan okos mint a többi kutya. Nekem nem kell, de semmi bajom vele.
2009. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket, mert okosak, de azt nem bírom, amikor mindenféle hülye frizurát kitalálnak nekik. De például a karakül fazon szerintem szép: [link]

Mondjuk én nem tartanék uszkárt, mert rengeteg gond van a szőrével.

2010. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!