Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer Tulajdonosok, tanácsok?

Boxer Tulajdonosok, tanácsok?

Figyelt kérdés
Holnap jön hozzánk egy boxer kislány :D:D már alig várom.. :) Mire kell odafigyelni ennél a fajtánál? Milyen a természete? tippeket és tanácsokat várok :)
2009. dec. 29. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
játékos,mindig rohangál de VIGYÁZZ mert állandóan csepeg a nyála!és mindig felugrik!szóval ne a legjobb farmeredet vedd fel!
2009. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeintem rendeld meg ezt a könyvet: Veres István, Az én kutyám Német boxer

Tömören leírja a lényeget!

A mi életünket is egy boxer leányzó boldogítja.:)

Hát mit ne mondjak,nem egyszerű eset...de én pont ezért szeretem...egy tündér!

Milyen a természete? Nagyon-nagyon barátságos,az agya,mint a szivacs,de makacs is tud lenni. Játékfüggő,igazi bohóc,örök gyerek,plusz egy energiabomba,ha le is fárad képes kipihenni magát 5 perc alatt!

A nevelésénél következetesnek kell lenni,mert ha nem figyelsz a fejedre nő egy pillanat alatt!:)

Nagyon bújós,állandóan ölbe mászik,ami nagy korára már nem olyan kellemes...

És az elöttem szólót megcáfolnám abban,hogy nyáladzik!Mert pont,hogy a szukákra nem jellemző,na persze ha egy finom falat van a kezedben,akkor aztán jönnek a nyálbuborékok meg a cipőfűzők!:D

Na most "röviden" ennyi,ha van még kérdés,nyudodtan kérdezz!

2009. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D megláttam és beleszerettem ebbe a fajtába :) örülök, hogy ennyire játékos, szeretem az ilyen kutyákat :D a sok nyáltól én is féltem, de ha azt mondod, hogy nem kell, akkor hiszek neked :D
2009. dec. 29. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdésnek olvasd el Jan Fennel: Kutyapszichológia könyvét, internetről ingyenesen letölthető. Ebből sokat tudsz tanulni a nevelést illetően.

Mennyi idős kutya érkezik hozzád? Kölyök vagy felnőtt?

2009. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kölyök, 2 hónapos a kicsike :D utána nézek ezeknek a könyveknek a neten :D
2009. dec. 29. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem kiállítási kutya,akkor érdemes ivartalaníattni,mert rengeteg a kidobott,szaporítós boxer,a boxermentőknél mindig hosszú a várólista
2009. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni, hogy normális az, hogy az én kis boxerem hangosan szuszog állandóan? a tenyésztő azt mondta, hogy így csinálnak, ez az miatt lehet, hogy erős stoppos az orruk és valószínűlek orrsövényferdülése van ennek a fajtának?
2009. dec. 31. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!