Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatok szobakutyát? Milyen...

Tarthatok szobakutyát? Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom egy szobakutyára,de nem vagyunk egész nap itthon, párom dolgozik én suliba járok és ugy hallottam az ilyen kutyákkal majdnem egész nap lenni kell valakinek.

Párom 8tol-15ig dolgozik (12-13 között itthon van ebédszünetre,mert közel dolgozik)

Az én órarendem változó.

Van olyan fajta szobakutya,amit tarthatnánk így is és nem lenne rossz a kutyusnak. Ja és olyat szeretnék,amitől nem lesz az egész lakás tiszta szőr :)

(egyébként kertes házunk van,kint van két farkaskutyánk,házőrzők,őket is nagyon szeretjük,de nagyon szeretnék bentre egy kicsi családi kedvencet)


2009. dec. 29. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
yorkshire terrier-t. am nem kerül 70.oooftba mi is 35ezerért vettük és fajtiszta lány az igaz h utána még költesz rá de ez nem csak a yorkiknál van így
2009. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon olvashatsz szobakutyákról leírásokat:


[link]

2010. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ajánlom az uszkárt mert nem hullik a szőre suki és nagyon intelligens kutya is. ha szeretnél olvass utána először de az biztos hogy a szőre nem hullik csak mionimális mértékben mert hasonló a szőre mint az emberi haj( akármekkorára megnő) viszont így sűrűn kel vágatni a bunáját.remélem tudtam segíteni
2010. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!