Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért néz le a többi kutyás,...

Miért néz le a többi kutyás, azért mert nem hordom a kutyám kutyaiskolába?

Figyelt kérdés

Sokan telebeszélik a fejem, hogy ilyen meg olyan vagyok mert nem járok vele kutyaiskolába, meg, hogy minek akkor nekem kutya, meg, hogy akkor ez a kutya biztosan, hogy ostoba. Ezt általában azok mondják akik nem ismernek.

Csupán azért nem járok kutyaiskolába, mert minek fizessek azért amit magamtól is megtudok tanítani, elég könyvet olvastam a kutyakiképzésről és érdekes mód eddig semmi gond nem is volt az ebemmel. Meg, hogy kutyák közt legyen, könyörgöm egy csomó kutyás ismerősöm, tud a kutya így is szocializálódni.

Miért vagyok ezek ellenére tüske a szemükbe? Miért a bunkó megjegyzések? :(


2009. dec. 29. 11:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal. :) AZ én kutyám sem járt kutya iskolába, és nagyon okos kutya, semmi különbség nincs közte, és egy olyan eb között aki esetleg jár iskolába. Amúgy én még ilyenekkel nem találkoztam, az én környékemen sok ember van akiket onnan ismerek, hogy együtt szoktuk sétáltatni a kutyánkat, és ők sem járatták suliba a kutyusokat. Szóval szerintem amíg nincs viselkedési problémái a kutyádnak, addig nem számít, hogy kutyasuliban, vagy otthon tanulta-e meg amit tud. :)
2010. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is kijárok kutyaiskolába , azert mert nagyon jo a társaság és remek hobbi, nem ratyiság... aki meg ezt vágja a fejedhez az unatkozik és unalmaban azt sem tudja mit beszél
2010. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!