Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Nagyon sűrgős!

Mit csináljak? Nagyon sűrgős!

Figyelt kérdés
A kiskutyámnak véletlen ráment az ajtó az első jobb oldali lábára.És nem nagyon tud rá álni.És nem merem megmondani anyukámnak.Orvoshoz nem vihettem mert nincs pénzünk.Nagyon remélem hogy nem lesz baja,nem lázasodik be!És hogy holnapra már jobbanlesz.Mire anyukám be megy hozzá de hogyha nem hát akkor anyunak elmondom.Attól félek hogy 3 lábon fog járni.ÉS LÉTSZIVES NE OKTASSATOK KI!CSAK LÉCI SEGÍTŐ VÁLASZOKAT ÍRJATOK!
2009. dec. 28. 19:47
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak és írd meg mi volt. Értsd meg hogy ez a legjobb amit tehetsz!
2009. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
igen szóltam.És aszt mondta hogy hamarabb is szolhattam volna.És hogy majd holnap megnézi hogy mostmár talpra tud-e álni.És végig nézt hogy miket írtatok és aszt modta hogy vár még 2 napot hogy addig talpra tud-e álni.Na de most amúgy nekünk van aranyunk(aranyfűlbevaló stb.)ÉS abból addunk be és majd elvisszük az orvoshoz.De aszt mondja hogy "lécive jó lenne ha írnátok még ilyen segítő válaszokat addig amíg nem visszük el Pamacsot az orvoshoz" (Pamacsnak hívják a kiskutyánkat) És még aludni sem tudok.Például tegnap negyed 1-kor aludtam el.
2009. dec. 28. 22:21
 43/60 A kérdező kommentje:
Nem fog belázasodni?
2009. dec. 28. 22:53
 44/60 anonim ***** válasza:
89%
Reméljük hogy nem. De ha elfogadsz egy jó tanácsot, szerintem NE várjatok két napot. Ráadásul mindjárt Szilveszter, a két ünnep között kellene elvinnetek orvoshoz, úgy több esély van rá, hogy rendel a doki, és nem kell külön fizetnetek a sürgősségi ellátásért vagy az ügyelet után rohangálni.
2009. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Hát volt olyan aki eszt tanácsolta.
2009. dec. 28. 23:14
 46/60 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem túlaggódjátok a dolgot. Nem hiszem, hogy olyan erővel csuktad volna rá a kiskutya lábára az ajtót, hogy eltört volna. Valószínűnek tartom, hogy holnapra már nem fog sántítani. De ha mégis, akkor sürgősen vigyétek dokihoz, mert egy kiskutyának gyorsan forr össze a csontja és ha rosszul, akkor egész életében sánta marad.
2009. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog belázasodni,mivel ez nem gyulladás..

Amúgy nekünk is Pamacsnak hivták a kis uszkárunkat:)Sztem nem kell kétnapot várni..,ha holnap is pl. délelött még sir a kutyus mikor próbál ráállni,akkor nagy valószinűséggel törés,és minnél hamarabb orvoshoz kéne vinni!Látod,anyukád se pofozott le és megértő volt!;)

2009. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
de nem tuggyuk hamarabb vinni
2009. dec. 28. 23:22
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szerdán maximum,mert csüt. már szilveszter péntek meg újév..,és ha még addig is fáj a lába..,hááát:-/
2009. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
73%
Más segítő választ nem nagyon tudunk írni. Nem vagyunk orvosok és nem látjuk a helyzetét. Legyen a kiskutya meleg helyen, legyen étel, ital elötte és ha reggel is sántít irány a doki. Jobbat nem tudunk mondani de azt még hozzá tenném hogy szerintem 12 évesen ennyit tőrödsz a kutyussal és veszed a fáratságot hogy segítséget kérj és még meg is fogadod a tanácsokat, büszke lehetsz magadra, ügyes vagy és remélem minden rendben lesz.
2009. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!