Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Nagyon sűrgős!

Mit csináljak? Nagyon sűrgős!

Figyelt kérdés
A kiskutyámnak véletlen ráment az ajtó az első jobb oldali lábára.És nem nagyon tud rá álni.És nem merem megmondani anyukámnak.Orvoshoz nem vihettem mert nincs pénzünk.Nagyon remélem hogy nem lesz baja,nem lázasodik be!És hogy holnapra már jobbanlesz.Mire anyukám be megy hozzá de hogyha nem hát akkor anyunak elmondom.Attól félek hogy 3 lábon fog járni.ÉS LÉTSZIVES NE OKTASSATOK KI!CSAK LÉCI SEGÍTŐ VÁLASZOKAT ÍRJATOK!
2009. dec. 28. 19:47
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
12%
tornáztasd egy kicsit!!Előre hátra! maszírozd, borogasd két napon bellül nem javul vidd orvoshoz.
2009. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
várjak 2 napig?de nem fog meghalni?Nem lesz lázas?
2009. dec. 28. 20:52
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
".És milessz ha holnap sem lesz jobban és anya amikor bemeggy hozzá és látja hogy sántít mit fog mondani." Látod,ezért jobb ha megmondod,mert holnap,kapod majd a lecseszést anyukádtól(jogossan),hogy miért nem szóltál,meg mi történt... Nézz rá 1 óra múlva és ha akkor is sir meg sántit,akkor azért kéne már szólni,nem hagyni egy egész éjszakát szenvedni,szegény kutyust!Másfelöl meg soha nem értettem,hogy aki kutyát vállal az nyilván tudja,hogy pénzbe kerül(doki,kaja stb...) nem is kevésbe,ha nem tudja előteremteni,ha bármi baj is történik,akkor minek vállal kutyát??Ő nem egy használati tárgy hanem egy élőlény... Elnézést nem kioktatni akartalak,csak ez mindig dühösit,hogy "nincs pénz a kutyára..." és nem csak nálad fordul elő,már több ilyen kérdés volt..,sajnos!
2009. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, hogy aki szereti a kutyáját, hogyan képes nézni, ahogy az sír fájdalmában. Közben pedig a pofon miatt aggódik, amit az Anyjától kaphat. Azt a fájdalmat kéne érezned, amit a kutyád érez, rögtön nem aggódnál egy pofon miatt! Légyszíves szólj Anyukádnak, hogy nézze meg a kutyát és döntse el, hogy baj van-e.
2009. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Szólj végre a szüleidnek! Itt ülsz és irogatsz, közben meg hallgatod, ahogy a zárt ablakon keresztül beszűrődik a kiskutyád fájdalmas vinnyogása?! Szerinted mennyivel lesz jobb, ha anyukád holnap reggel észreveszi és te elmondod, hogy "igen, én csuktam rá még tegnap délután véletlenül az ajtót de annyi már nem volt bennem, hogy szóljak, inkább hagytam szenvedni, hogy annyival is később derüljön ki!"?!

Elmondom neked, ha az én gyerekem lennél és most szólnál, megnyugtatnálak, hiszen bármikor, bárkivel előfordulhat ilyen baleset, megnézném a kutyát és ha kell, már vinnénk is az orvoshoz. De ha reggel derülne ki, hogy lapítottál, mint sz.r a fűben és a kutyának valami komoly baja van, előbb jól felképelnélek, hogy gerincességet tanulj és úgy vinném a kutyát orvoshoz. Te melyiket választanád?

Nem hiszem el, hogy 12 éves fejjel nem érted, hogy most nem te vagy a fontos, hanem a kutya!!!

2009. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
64%

Miért félsz ennyire anyádtól?

Eltöri a lábad, mint te a kutyádét? Tartsál halat, azt nem kell állatorvoshoz vinni és az ajtót sem csukod rá.

2009. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
lécci segítő válasszokat írjatok!És aszt mondjátok meg hogyha csakmegnézi az orvos a kiskutyát hogy van-e baja az pénzbe kerűl?És lécci írjatok olyat hogy mit csináljak A KISKUTYÁMMAL!
2009. dec. 28. 21:10
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltél! Azt írtuk elég sokan, hogy azonnal szólj Anyukádnak. Szóltál? Vagy még mindig miattad szenved a kutyád, te meg itt írogatsz?
2009. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az első vagyok. Jól lepontoztak, pedig mindenki ugyanazt mondja mint én. Mindenképpen szólj az anyukádnak. És vigyétek el orvoshoz szegénykét. Annyi segítő választ kaptál már. Hallgass ránk! Nem fog anyukád bántani, ebben biztos vagyok, ha most szépen odamész, és szólsz neki.

Ami az orvost illeti, jó ha tudod, hogy manapság minden pénzbe kerül. De ha mondjuk nincsen semmi baja, és a doki éppen csak megnézi, és ezt megállapítja, kötve hiszem, hogy kérne pénzt. Bár az alapján meg, amit leírtál, biztos hogy van valami. De egy vizsgálat TUTI nem kerül 2-3 ezer forintnál többe.

Legalább anyukádnak szólj. Most rögtön.

2009. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, amit tehetsz a KISKUTYÁDDAL, hogy szólsz a szüleidnek! Hidd el (no meg 12 éves fejjel már illik megérteni is), nincs ennél okosabb és segítőbb tanács!
2009. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!