Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek való Malinois?

Kinek való Malinois?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, két beagle szuka kutyám van és nagyon megtetszett a fajta. Agilityzni járok mindkét kutyámmal és ott ismertem meg ezt a fajtát, utána olvastam már több helyen is de kikérném a véleményét egy gazdinak is. Első sorba agilityre vennék kutyát persze nem most majd ha nyugdijba vonul az idősebbik kutyám meg ha olyan anyagi háttérrel fogunk rendelkezni. Nagyon tetszik a gazdi iránti szeretete, a munka mániája és a kitartása.
2009. dec. 28. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont neked. Következetes nevelést igényel, de két beagle után nem hiszem, hogy ne bírnál el vele. Fantasztikus sportkutyák, ahova mi járunk agilityzni ott is van egy és gyönyörűen dolgozik.
2009. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is malim van, és imádom.MOst 1.2éves:Dő nem jár agilityzni,ő kfejezetten családi kutya, de minden este félóra futtatás van, plusz játék a kertben,és szinte egész nap kint van kivéve éjszaka van kennelben.Nagyon értelmes, hihetelenül szereti a gazdáját, mással nem fgolalkozik csak velem.szinte szerelmesek a gazdájukba.Telejesen mások mint a németjuhászok.gyönyörűen őrzi a házat,sőtt, kicsit túlságosan is.vigyázni kell vele, mert ha labdát lát a falnak is képes nekimenni:)erőskezű, határozott gazdát igényel.kb enyi, ha kérdésed van , írj privátba:)
2010. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!