Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Bolognese...

Mi a véleményetek a Bolognese kutyáról?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a kutyafajta, már sok mindent tudok róla, sokat olvastam, és egyre jobban tetszik...
2009. dec. 27. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kutyám van..csak ajánlani tudom :)
2009. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem Bichon Havanese kiskutyám van,magyarul ugyanazokkal a tulajdonsággal rendelkeznek,mint a Bolognese-k. Nagyon fürge állatok, szeretik a hasukat -a kunyizások koronázatlan királya-,imádnak játszani,úgyhogy sok játékra lesz szükséged,mert minden mp-ben egy játékkal fog böködni,hogy dobd el. Okos,tanulékony,és utálja az agressziót. Pl ha -játékból- apa ütöget,akkor a kutyus rámugrik,és addig ugatja teljes erőből a bántalmazót, amíg az abba nem hagyja. Védelmez. Tele van energiával. A szőrét nem hullajtja. Viszont vannak hátrányai is,mint minden kutyának. Ha nincs rendesen megnevelve,akkor sokkal kevesebb esélyed van arra,hogy ne legyen rossz kutya. Mi el voltunk késve,de sikerült. Elengedni még ne nagyon engedd,mert fürge,és ha futsz utána,akkor ő is fut. Az enyém már 3szor is elfutott,azt hittem ott halok meg,amikor majdnem elütötte egy kocsi. A szája az egy idő után büdi, de maga a kutya nem. Én is csak ajánlom,nagyon aranyos,pl ha sírsz,oda megy és komolyan megvigasztal.Dörgölődzik, nyalogat,odasimul és odaül a lábadhoz. Remélem ilyen kutyud lesz!:D Sok sikert hozzá!!!14/L
2009. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 27. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hisztis idegbeteg állatkák...
2010. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!