Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyacipőről?

Mi a véleményetek a kutyacipőről?

Figyelt kérdés

Használ valaki ilyet?Sérült a kutyám lába,szerintetek jó ötlet ráadni?


Köszi a válaszokat!


2009. dec. 22. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem yorkim van, de szerintem hülyeség. Csúszkál benne, nem kopik a körme, és még nevettségesen is néz ki.

Ez egy hülyeség, hogy fáznak, meg ilyenek. A szőrt ki kell vágni a mancsok közül, hogy ne ragadjon bele a hó meg a sár, és ilyenkor télen mindig meg kell mosni séta után, hogy a só esetleg ne marja meg. Legvégső esetben lehet venni nagyon zsíros tappancskrémet, amivel be lehet kenni a séta utáni mosakodás után. De ennyi bőven elég.

2009. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp tegnap vettünk a bullterrieremnek.Mit érdekel,hogy néz ki rajta,fontosabb,hogy ne marja véresre a só a kis lábát.
2009. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Igen a kóbor kutyák, galambok, macskák, nyestek sünök mind-mind véres lábbal róják az utakat ilyenkor télen... És akik nem húznak cipőt a kutyájuk lábára azok végignézik minden télen, hogy a kutya véres lábbal sántikálva, nyüszögve végig kínlódja a telet :D

Te csak simán elkényezteted a kutyádat, ennyi... semmi szüksége arra a cipőre.

2009. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg biztos a sünök úgy meg vannak nevelve hogy enm ugranak le a járdáról ha marja őket xD Meg biztos a szánhúzzó kutyák is el vannak kényeztetve hogy cipőt adnak rájuk! Nekünk nem kell cipő, mert tudok az úton menni, de akik nagyvárosban laknak azok ezt nem tudják megoldani. Nyugodtan add rá, ne foglalkozz mással-
2009. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondom,de a sünök ilyenkor már rég téli álmot alszanak.

Mivel a járdát sózzák több kiló só/méter mennyiségben,így,mivel a kutya is ott kényszerül járni,marja a talpát a só.Mi a fenének kínozzam,ha nem muszáj?

Képzeld,ha már egy mgas fájdalomküszöbű "harci"fajta kutya sír a fájdalomtól,hogy marhatja neki a lábát.Biztos nem unalmában szenved.

2009. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi megpróbáltuk ráadni a miénkre, de egyszerűen nem tudott járni benne, úgy emelgette a lábát mint valami díjló és nem szokta meg. Én inkább minden séta után megmosom a hasát és a lábát és a tappancsait bekenem Niveával.
2009. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen oldottam ezt meg.

Amikor durván elvágta a lábát, és mégis ki kellett vinnem, akkor a lábára pluszba felhúztam egy zacsit, és megkötöttem neki óvatosan!

Otthon meg levettem, és maradt rajta a kötés!

Ezért nem kell szerintem drága cipőt venni.

Jobbulást Neki

2009. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor az én kutyám elvágta a lábát, az állatorvos javasolta a cipőt. Össze kellett varrni a tappancsát, nem tudott volna menni nélküle.
2009. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem neki mert télen mindig csípi a só a lábát és emelgeti hogy fáj neki meg fázik is...max ha nem fogja szeretni nem erőltetem rá de egy próbát megér szerintem
2012. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!